1. prosince 2013 12:56 Lidovky.cz > Byznys > Média

Předplaťte si Lidové noviny v digitální podobě na 14 dní zdarma

Tablet. Ilustrační foto. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Tablet. Ilustrační foto. | foto: Shutterstock

PRAHA Chcete vyzkoušet pohodlné každodenní čtení novin z počítače, smartphonu či tabletu? Od 2. do 8. prosince si můžete stáhnout v aplikaci Portmonka kupón na předplatné Lidových novin v digitální podobě a získáte získáte předplatné na 14 dní zdarma. Díky aplikaci budete mít komfortní přístup k novinám i magazínům vždy, když budete offline. Můžete si je také číst až na pěti různých zařízeních.

Mobilní aplikace pro správu věrnostních karet Portmonka rozšiřuje předvánoční nabídku slevových kupónů. Vybrané zboží můžete mít až s 50% slevou, za některé nezaplatíte vůbec nic.

Co je Portmonka?

Portmonka je první ryze česká aplikace, do které si můžete uložit všechny své zákaznické karty a zbavit peněženku zbytečného plastu. Můžete je uplatnit ve více než pěti stech pobočkách partnerských obchodů po celé České republice. Místa poznáte podle samolepky „Portmonka akceptována“.

Sleva i na e-knihy

Aplikace nabízí desítky dalších slevových kupónů. Například na e-knihy v hodnotě 300 korun zdarma nebo 50% slevu na stříbrné šperky. Až do 8. prosince můžete také využít kupón na 20% slevu na veškerý sortiment módního řetězce H&M. Novinky sledujte přímo v aplikaci a na Facebooku.

Virtuální Portmonka umožňuje přihlašování do nových věrnostních programů a nabízí také limitované nabídky slevových kupónů do kamenných obchodů i do e-shopů. Portmonka je zdarma dostupná v aplikačních obchodech Play pro přístroje s operačním systémem Android a v App Store pro Apple.

Lidovky.cz

Najdete na Lidovky.cz