Pátek 15. ledna 2021svátek má Alice -1 °C sněžení Předplatné LN
Lidovky.cz > Byznys > Média

Šámal bude šéfovat programu TV Metropol

Zdeněk Šámal | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Zdeněk Šámal | foto: Pavel Wellner, Lidové noviny

PRAHA Zdeněk Šámal se stal programovým ředitelem nové pražské televize Metropol. Do jeho kompetence spadá i oddělení grafiky, self-promotion a internetové oddělení. Stanice začala vysílat 1. května 2011.

"Dlouhodobě jsem přesvědčen, že budoucnost televizního vysílání patří cíleně profilovaným televizím, a to Metropol jednoznačně je. Kromě toho jsem tu potkal tým, se kterým je radost pracovat, takže vlastně nebylo co řešit," prohlásil Zdeněk Šámal v souvislosti se svým jmenováním.

ČTĚTE VÍCE O TV METROPOL

Zdeněk Šámal tak přebírá část pravomocí Marka Vítka, člena představenstva Metropol TV s.r.o., který se stal výkonným ředitelem televize Metropol.

Zdeněk Šámal má dlouholeté zkušenosti s televizním vysíláním, stál například u zrodu zpravodajských stanic TA3 (Slovensko) a ČT 24 (Česká republika), před zahájením spolupráce s televizí Metropol byl ředitelem zpravodajské stanice Z1, která v lednu 2011 ukončila činnost.

Televize Metropol je nová, moderní televizní stanice pro všechny Pražany, aktuálně informuje o dění v hlavním městě – jak kulturním, společenském, politickém, tak i sportovním - a přináší informace, které jsou pro Pražany užitečné, zajímavé i zábavné. Program je sestaven do jednotlivých vysílacích bloků tak, že si každý může najít to, co je jeho srdci nejbližší.

Signál televize Metropol pokrývá prostřednictvím DVB-T i kabelové televize téměř celou Prahu (přes milion potencionálních diváků) a část Středočeského kraje.

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Souboj českých stálic. Je větší octavia o tolik lepší než menší scala?

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Na počátku byla temnota. Pak bůh řekl budiž octavia. A byla. A viděl, že octavia je dobrá... ale že by to chtělo ještě...

Pýchu dnes nazýváme zdravým sebevědomím, promlouvá k lidem profesor Kašparů

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Sedm hlavních hříchů jsme si přejmenovali. Z neřestí jsme vytvořili ctnosti, a tak se možná není čemu divit, že se...

Jako žena jsem byla ve Vatikánu poněkud výrazná, vzpomíná farářka Kopecká

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Svým vzhledem působí rozruch na mnoha místech, dokonce i ve Vatikánu. Je mladá, krásná a hlavně progresivní. Život...

Dopřáli jsme si Čas pro tebe a koupel Záda hřejivá. Jaké byly koupele s teteseptem?
Dopřáli jsme si Čas pro tebe a koupel Záda hřejivá. Jaké byly koupele s teteseptem?

I na nás v redakci dopadl stres z konce roku. Proto jsme uvítali možnost otestovat koupelové soli a koncentráty od německé značky tetesept. Jak...