Úterý 26. května 2020svátek má Filip 7 °C dešťové přeháňky Předplatné LN
Lidovky.cz > Byznys > Média

Schimanski se vrací, na podzim ho opráší Prima

Inspektor Schimanski se vrací. Na podzim ho opráší Prima | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Inspektor Schimanski se vrací. Na podzim ho opráší Prima |

PRAHA Z loňska divákům známá reality show Česko Slovensko má talent, nový reality formát o nezaměstnaných Moje místo nebo prověřený německý seriál Místo činu s hlavním hrdinou inspektorem Schimanskim - tak bude vypadat podzimní program televize Prima.

Podle ředitele druhé největší komerční stanice Marka Singera čekají diváky v druhé řadě talentové show změny. V porotě už neusedne moderátor Jan Kraus, ale herec Martin Dejdar. Soutěž dozná i dalších novinek, vysílat ji ale televize bude tradičně v neděli večer.

KDO BUDE HLEDAT TALENTY? VÍCE SE DOČTETE ZDE

V podzimním schématu Prima stejně jako Nova sáhne i ke svým prověřeným pořadům. Odvysílá třetí sérii reality show o vaření "Ano, šéfe" s šéfkuchařem Zdeňkem Pohlreichem nebo nové díly reality show Prostřeno. Pokračovat bude i úspěšný seriál Cesty domů.

čtvrtek 13.5. Provařeno v médiích poslední dobou. Pohlreich ten bičík v kuchyni sice nepoužívá, ale po ruce tam je, vytáhl ho zpoza skříně.

Rodinnou zábavu na podzim na Primě nabídne volné pokračování legendárního seriálu Taková normální rodinka podle Fan Vavřincové, která se po 40 letech vrací pod názvem Rodinka v režii Dušana Kleina. Představí se v ní například herci Jana Štěpánková, Daniela Kolářová a Jaromír Hanzlík.

Největším trhákem dalších kanálů Primy bude zřejmě jako doposavad americký seriál Jak jsem potkal vaši matku na Prima Cool. Z vlastní tvorby by mohl zejména mladší diváky zaujmout pořad Těžká dřina, ve kterém moderátor Roman Buťa absolvuje 12 nejhorších prací, které si vůbec dokážeme představit. Mimo jiné se tak nechá zaměstnat v kamenolomu nebo ve stanici na výrobu bioplynu. Prima Love nabídne nový seriál Láska je láska o lesbách a prověřený Sex ve městě.


Premium

Svoboda na dvou kolech Čechy láká. Porovnali jsme nejpopulárnější skútry

Počet skútrů v Česku roste, porovnali jsme ty nejpopulárnější. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Skútr, to znamená hlavně svobodu pohybu namísto stání v kolonách. V porovnání s automobilem nabízí levnější a...

Premium

Mám už celé krize dost, hyperbola strachu je šílená, říká šéfkuchař Pohlreich

Krize ho přišla na miliony. „Teď musíme hlavně bojovat a přežít.“ Vláda... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Když vidíte sedět Zdeňka Pohlreicha v úplně prázdné restauraci Next Door v centru Prahy, kde jste si dřív bez rezervace...

Premium

Bojíte se do MHD? Poradíme, jak vybrat auto za jeden plat

Peugeot 206 a Renault Clio | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Pandemie koronaviru zvýšila zájem o nejlevnější auta, která představují bezpečnou alternativu k jízdě v MHD. Porovnali...