Sobota 30. května 2020svátek má Ferdinand 16 °C oblačno Předplatné LN
Lidovky.cz > Byznys > Média

SexBox: nový pořad americké televize, kde mají páry souložit na podiu

V Praze je blaze. Podle americké seznamky si tu libují hlavně bohatí sukničkáři.  | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy V Praze je blaze. Podle americké seznamky si tu libují hlavně bohatí sukničkáři. | foto: Shutterstock

NEW YORK Nový televizní pořad nabízející terapii churavějícím partnerským vztahům, má v pátek premiéru v americké televizi. Účastnícím se párům předepisuje jednoduchou věc: Jít do uzavřeného boxu bez oken umístěného přímo na pódiu a pomilovat se tam. A pak si o tom popovídat s odborníky. Nikoho asi nepřekvapí, že program nazvaný Sex Box vyvolal dost negativních reakcí ještě před odvysíláním.

Skupiny Parents Television Council, One Million Moms a National Center on Sexual Exploitation oznámily, že sesbíraly více než 38 000 podpisů na petici vyzývající kanál WE TV, aby dal pořad k ledu. Televize nicméně hodlá první díl odvysílat v pátek večer (v noci na sobotu SEČ), tak, jak má v plánu.

Sex Box je adaptací britského pořadu, kde se tři terapeuti sejdou s páry, které mají ve svém vztahu nějaký sexuální problém. V první americké epizodě je žena, která ztratila zájem o sex poté, co porodila dítě. Muž z dalšího páru se pro změnu nezajímá o to, zda jeho manželka dosáhla orgasmu.

ČTĚTE TAKÉ

Na úvod pořadu si pár popovídá s terapeutem Chrisem Donaghuem, který se jich poté zeptá: „Jste připraveni vstoupit do sex-boxu?“ Pár vejde do bedny na pódiu, která se po dobu, co jsou uvnitř, koupe v růžovém světle reflektorů.

Koncept zní dráždivě, ale ve skutečnosti není vidět vůbec nic. Nikdo se nesvléká před publikem, páry se dokonce ani neobejmou. A když se vynoří z bedny, přispěchají asistentky přesvědčit se, že mají důkladně zapnuté župany.

PSALI JSME

„Milovat se v bedně na pódiu nám zpočátku nahánělo strach, ale zároveň to bylo vzrušující,“ řekl Chris z Kalifornie, jehož manželka po porodu odmítala sex. Televizní terapie v tomto případě do jisté míry zabrala - manželka je opět těhotná.

Televize připouští, že sex v bedně na pódiu je tím, co má k pořadu přitáhnout diváky, jimž poté moderátor předloží silné příběhy účastnících se párů. Podle terapeuta Donaghuea má ale sex v rámci pořadu ještě jeden účel - díky vyplaveným endorfinům se páry snáz uvolní a mohou lépe mluvit o svých problémech.

,
Premium

Před Rusem s ricinem varoval českou kontrarozvědku anonym

Šéf BIS Michal Koudelka. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Byl to jeden z posledních letů z Ruska. Krátce nato se nebe nad Českem kvůli opatřením proti koronaviru uzavřelo. Psal...

Premium

Bubeník z Mandrage: Víťa sebral odvahu, kterou nikdo z nás nenašel a rozsekl to

Matyáš Vorda | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Na bicí hraje od svých devíti let. V deseti s kamarádem Víťou Starým založil kapelu Mandrage, která se za devatenáct...

Premium

Čas na změnu. Síťový zesilovač dnes nabídne více hudby než CD přehrávač

Streamovací receivery | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Poslech hudby prošel během posledních let revolucí. Většina hudby se poslouchá z předplacených internetových zdrojů....