1. prosince 2015 14:30 Lidovky.cz > Byznys > Média

Slováci dostanou obdobu Playtvaka. Mafra rozjela video portál pusti.to

Homepage nového slovenského portálu Pustito.sk. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Homepage nového slovenského portálu Pustito.sk. | foto: Reprofoto

BRATISLAVA Vydavatelství Mafra spustilo slovenskou obdobu svého video portálu Playtvak.cz pod názvem pusti.to. Oba weby budou spolupracovat.

„Po úspěšném startu HNtelevízie chceme jít dál a tento nový projekt je dalším krokem k posílení video obsahu, v jehož úspěch věříme,“ uvedla ředitelka digitálních médií Mafra Slovakia Andrea Szőcsová.

Na pusti.to bude mít premiéru internetový seriál Bude horšie, který je na Slovensku jako první svého druhu natáčený na mobilní telefon. V každém díle seriálu Bude horšie spolu otec se synem v obýváku řeší konspirační teorii.

Otce si zahrál populární Pavol Topoľský. Autorem je jeden z nejznámějších slovenských dramaturgů a scenáristů Stano Guštafík, který stál za Mafstory či Profesionály.

Vedle seriálu bude na pusti.to například i satirický lifestylový pořad Narýchlo kontroverzního herce Viktora Horiana, který v něm pravidelně glosuje šoubyznys a aktuální dění.

Mafra Slovakia vydává Hospodárske noviny, měsíčník pro ženy Evita a odborné tituly Stratégie, Zdravotnícke noviny, Fit život, Diabetik, RUN, Obchod a Horeca, provozuje ekonomické a finanční portály Hnonline.sk a AAAdopyt.sk.

Je součástí mediální skupiny Mafra, který v Česku vydává deníky Mladá fronta Dnes a Lidové noviny a provozuje weby iDnes, Lidovky.cz, Ceskapozice.cz nebo hudební stanici Óčko. Vlastníkem skupiny je Agrofert ministra financí a šéfa vládního hnutí ANO Andreje Babiše.

ČTK

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!