Středa 25. listopadu 2020svátek má Kateřina 2 °C mlha Předplatné LN
Lidovky.cz > Byznys > Média

Souboj selfies. Nahrajte svou fotku a vyhrajte chytrý telefon

Souboj Selfie | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Souboj Selfie | foto: Lidovky.cz

Vyhrajte chytrý mobilní telefon Samsung Galaxy SIII. Stačí, když nahrajete svou fotku do soutěže Souboj selfies, která startuje na serveru Lidovky.cz.

Fenomén selfie zachvátil celý svět. Pokud také patříte mezi nadšence, kteří sami sebe fotí na cestách či při zvláštních příležitostech, můžete nyní díky své vášni vyhrát na Lidovky.cz chytrý telefon. Stačí přidat vaši fotku na stránku Souboj selfies.

O co se hraje?

Soutěž je rozdělena do dvou kol - srpen a září. V každém kole se body počítají zvlášť.
Body získané v jiných měsících než je srpen a září 2014 se nezapočítávají.

Ceny na srpen 2014
Srpen je přípravný zahřívací měsíc pro hlavní zářijovou cenu. I přesto jsme pro vás připravili zajímavé ceny: autoři tří nejúspěšnějších snímků získají poukaz na fotoknihu z vlastních fotografií od fotoserveru rajče.net, sedm dalších v pořadí tutéž fotoknihu se slevou 45 % a patnáct prvních poukaz na elektronickou knihu Photoshop pro blbce .

Ceny na září 2014
Výherce za září obdrží chytrý telefon Samsung Galaxy SIII od internetového obchodu shop.mobil.cz. Dále patnáct prvních soutěžících v pořadí poukaz na elektronickou knihu Digitální fotografie a deset dalších v pořadí fotoknihu z vlastních fotografií se slevou 45 %.

Jak se hraje

Vybíráte vždy mezi dvěmi fotografiemi. Kliknutím na fotografii volíte vítěze souboje a pokračujete dalším duelem. Fotografie se vybírají náhodně. Hlasování není omezeno počtem soubojů.

Vítězové
Jak si selfies vedou v soubojích najdete v žebříčku, kliknutím na něj získáte detailní výpis jeho soubojů.

Jak se souboje zúčastnit

Pod soubojem nebo v pravém menu klikněte na "Přidat selfie". Zadáte své jméno, e-mail a jméno, které se má zobrazovat, nahrajete fotografii a uděláte z ní výřez. Zadáte další potřebné informace a pak musíte počkat na schválení fotografie administrátorem.

  • Zadávejte pouze selfie z dovolených, výletů nebo zajímavých míst. Jakmile bude fotografie schválena, přijde Vám e-mail. Každý měsíc můžete vložit tři nové fotografie.
  • Nevkládejte seflie z bytu, koupelny nebo s erotickými a jinými motivy, doplněné texty nebo jinými obrázky. Takové fotografie bude ze soutěže vylučovány.

Dala jsem přednost rodině, říká v otevřené zpovědi čerstvá padesátnice Csáková

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Bez vytáček a věcně mluví o svých kulatinách, stejně jako o úspěších, pádech a podivných životních obdobích. Ilona...

ANALÝZA: Boj o Karabach popírá ideologii. Zajímavou roli hraje Izrael

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Nově rozdmýchaný ozbrojený konflikt mezi Arménií a Ázerbájdžánem je v mnoha lidových veřejných diskusích popisován jako...

Svou sportovní kariéru považuji za ztrátu času, hodnotí minulost Hlaváčová

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Držitelka světového rekordu v přeplavání kanálu La Manche pokořila řadu dalších met a získala spoustu významných...

SOUTĚŽ: Rozdáváme 10 batolecích mlék Hami od ukončeného 24. měsíce
SOUTĚŽ: Rozdáváme 10 batolecích mlék Hami od ukončeného 24. měsíce

Zapojte se do soutěže! Vyhrajte pro svého malého gurmána jedno z 10 balení lahodného batolecího mléka Hami od ukončeného 24. měsíce.