Sobota 30. května 2020svátek má Ferdinand 16 °C oblačno Předplatné LN
Lidovky.cz > Byznys > Média

South Park přichází s novou sérií, na mušku si bere Tigera Woodse

Zleva Kenny, Wendy, Stan, Kyle, Eric a Chef. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Zleva Kenny, Wendy, Stan, Kyle, Eric a Chef. | foto: Reprofoto

NEW YORK Populární kreslený seriál Městečko South Park vstupuje do 14. sezony a jeho tvůrci opět dokazují, že jim není nic svaté. Tentokrát si berou na mušku hvězdného golfistu Tigera Woodse, který přišel o nálepku "pana Dokonalého" poté, co byly odhaleny na jeho četné milostné avantýry.

Kreslený Woods se tak již příští týden na amerických obrazovkách setká s hlavními postavičkami South Parku - školáky Stanem, Kylem, Kennym a Cartmanem.

"Teď je to v Americe tak důležitá věc," řekl ke golfistově "posedlosti sexem" Matt Stone, který seriál připravuje společně s Treyem Parkerem. "Všichni se o něho opravdu bojíme a doufáme, že na tom bude líp," dodal na adresu záletného sportovce.

Vděčné téma
Stone uvedl, že Woodsův sexuální skandál jim poskytl takové množství munice, že by mohlo vydržet na celou jednu sezonu South Parku.

Seriál, který se vysílá od roku 1997, je pověstný kontroverzním, mnohdy velmi vulgárním humorem. Jeho tvůrci se často zaměřují na aktuální politické a společenské problémy. Mimo jiné si již dělali legraci ze scientologů a jejich stoupence, herce Toma Cruise, či z bývalého amerického prezidenta George Bushe.

Woodsova aféra je pro tvůrce South Parku ideálním námětem. "Je to lahůdka o tom mluvit, takže nemáme žádné obavy," uvedl Stone. O úvodní epizodě nechtěl mnoho prozradit, řekl ale, že je fascinován a znechucen Woodsovou veřejnou omluvou.

Premium

Před Rusem s ricinem varoval českou kontrarozvědku anonym

Šéf BIS Michal Koudelka. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Byl to jeden z posledních letů z Ruska. Krátce nato se nebe nad Českem kvůli opatřením proti koronaviru uzavřelo. Psal...

Premium

Bubeník z Mandrage: Víťa sebral odvahu, kterou nikdo z nás nenašel a rozsekl to

Matyáš Vorda | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Na bicí hraje od svých devíti let. V deseti s kamarádem Víťou Starým založil kapelu Mandrage, která se za devatenáct...

Premium

Čas na změnu. Síťový zesilovač dnes nabídne více hudby než CD přehrávač

Streamovací receivery | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Poslech hudby prošel během posledních let revolucí. Většina hudby se poslouchá z předplacených internetových zdrojů....