8. dubna 2014 22:02 Lidovky.cz > Byznys > Média

Středeční LN: Zemanův béčkový summit

Prezident Miloš Zeman na mimořádném sjezdu Strany práv občanů - zemanovců (SPOZ) 29. března v Praze. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Prezident Miloš Zeman na mimořádném sjezdu Strany práv občanů - zemanovců (SPOZ) 29. března v Praze. | foto: ČTK

Miloš Zeman plánoval, že na konci dubna probere u sebe na Hradě ukrajinskou krizi s kapitány Evropské unie.

V nedávném rozhovoru na otázku, zda s někým z hlav států v poslední době řešil Ukrajinu, odpověděl: „Ne. Ale jednou z příležitostí bude summit Východního partnerství, kde budou hlavy států včetně představitelů EU, jako třeba pan Barroso,“ dodal Zeman.
Více najdete ve středečním vydání deníku Lidové noviny

Jednu z největších pohledávek za Metropolitním spořitelním družstvem přihlásil odsouzený podnikatel
Krajský soud v Brně, rok 2008: dosud neznámý podnikatel Vít Zaorálek je obžalován z toho, že z osmi set českých firem dokázal v podvodných konkurzech vytunelovat stovky milionů korun. Rok 2013: ten samý Zaorálek, o nic méně tajemný, se objevuje ve hře o peníze z největší české kampeličky, padlého Metropolitního spořitelního družstva (MSD). To vše na pozadí konkurzu, v jehož čele stále zůstává kontroverzní advokát Ivo Hala.
Podrobnosti najdete ve středečním vydání deníku Lidové noviny

Hemofilikům pomáhá nový typ léčby
Ani moderní medicína neumí vyléčit genetickou poruchu srážlivosti krve. Může ale krvácení rychle zastavit, a dokonce mu předcházet. Lékaři nyní  u dospělých s těžší formou  nemoci prosazují nový způsob léčby, který se osvědčil u dětských pacientů. Jde o tzv. profylaxi neboli preventivní podávání léků, které bylo donedávna považováno za zbytečný luxus.
Více najdete ve středečním vydání deníku Lidové noviny

Lidovky.cz

Schöneck je rájem pro děti i dospělé
Schöneck je rájem pro děti i dospělé

Přemýšlíte, kde prožít zimní dovolenou s dětmi? Máme pro vás báječný tip! Kousek za hranicemi najdete areál nevídaných rozměrů a hlavně s pestrou nabídkou možností zábavy.