12. prosince 2013 17:35 Lidovky.cz > Byznys > Média

Baví mě hrát si na hloupou kikinu, říká Taťána Kuchařová

Taťána Kuchařová. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Taťána Kuchařová. | foto: MAFRA: David Neff

Přerušovaný rozhovor s nejkrásnější ženou světa o super samotě, kikinách, a taky o tom, že i Miss World může dostat kopačky.

LN: Podle vědeckých studií jsou na hezké lidi ostatní milejší, dávají jim podvědomě přednost například při konkurzech. Je to tak?
Já bych to tak jednoznačně neviděla. Ta výhoda se totiž může stát handicapem. A zdánlivý handicap se naopak může otočit ve výhodu. Být pohledný je přece relativní pojem. O tom rozhoduje, jak vás vidí druzí. A v tom nehraje hlavní roli, jestli třeba máte velký nos jako já, ale co z vás vyzařuje. To může být víc než fyzická krása.

LN: A když uděláte řidičskou chybu a zastaví vás policista, chce pokutu, nebo spíš autogram?
To druhé se mi opravdu stalo. Ale narazila jsem i na takového, který si na mně právě naopak pěkně smlsnul.

LN: Obecné klišé je, že krásná rovná se hloupá...
(skočí mi do řeči) ...ale to je přece pro spoustu lidí tak příjemně důvěryhodné! Proč na to nevěřit? A mě někdy i baví si na to hrát, klidně se shodím. Dokonce teď v StarDance budeme tančit quick step a máme tam scénku, kde vyloženě hraju takovou kikinu – nemám s tím žádný problém.

LN: Fungují „kikiny“ na muže?
Jak na koho. Já s chlapama hry nehraju, mám ráda upřímnost. Ale taky mám ráda, když žena nepřebírá roli muže a muž roli ženy. Já jsem opravdu ráda ženská.

LN: Krásných žen se někteří muži bojí. Ale nejďábelštější kombinace podle mě je, když je žena krásná a ještě k tomu chytrá.
To pro muže bývá větší oříšek, protože to pro něj znamená, teď dedukuju, že taková žena je mnohem víc nedosažitelná. A o to víc ho to motivuje. Kolikrát je to fakt humorné a vlastně roztomilé sledovat, jak předvádějí ty své psí kusy.

LN: No ty psí kusy by mě docela zajímaly...
Mně třeba u mužů, u kterých bych to nečekala, přijde strašně roztomilá určitá roztržitost v tu chvíli. Ono je popravdě příjemné uvést chlapa do rozpaků. A někdy se to stane, i když se nesnažíte. Já často třeba i pracovní situace odlehčím nějakou srandou. A někteří muži vůbec nevědí, co si o tom mají myslet. Jestli si dělám srandu z nich? Ze sebe? Nebo vlastně z koho? Na tom poznáte, kdo je fajn a kdo je takový ten „a to ona jako myslela proti mně???“.

LN: Slyšela jsem, že vám dokonce nějaký pán nabízel tryskáč.
Byli i takoví blázni, že prý bych mohla létat po světě soukromým tryskáčem. Muži se většinou chovají buď jako machové, kteří se chtějí ukázat – o ty nemám zájem. A pak jsou muži, kteří jsou hrozně fajn, ale zase se strašně stydí, jsou rozklepaní. Prostě za vámi ani nepřijdou.

LN: Netroufnou si na Miss World?
O to nejde. Oni si nevěří. Vztahy jsou ale obecně krásná věc. A já mám lidi ráda, jsem šťastná, že mám spoustu skvělých kámošů i kamarádek.

Celý rozhovor s Taťánou Kuchařovou o kráse, stáří a bláznech s tryskáči si přečtěte v magazínu Pátek, který vychází 13. prosince.

Co ještě najdete v pátečním magazínu:

  • Jak vznikal nový film rozporuplně přijímaného režiséra Larse von Triera.
  • Konec pohádky: neslavný rozpad slavného páru. Příběh televizní kuchařky Nigelly Lawsonové a reklamního magnáta Charlese Saatchiho.
  • S egyptologem Miroslavem Bártou o rozpadu mocné říše a o jak se na kolaps máme chystat my.