Čtvrtek 2. dubna 2020svátek má Erika -4 °C jasno Předplatné LN
Lidovky.cz > Byznys > Média

Televize Prima vymění ředitele

Generální ředitel Prima TV Marek Singer | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Generální ředitel Prima TV Marek Singer | foto: Prima TV

Televize Prima střídá generální ředitele. Aleksandrase Česnavičiuse, který Primu řídil od odkoupení poloviny v televizi skandinávskou mediální skupinou MTG, střídá Marek Singer. Do komerční dvojky na českém televizním trhu nastoupí po čtrnáctileté mezinárodní kariéře v obchodu a marketingu společností Unilever, Masterfoods a Karlovarské minerální vody. Funkce se ujme v březnu 2008.

"Díky svým rozsáhlým zkušenostem s vývojem korporátní strategie a výborným pracovním výsledkům na pozici obchodního ředitele je Marek Singer perfektním kandidátem na vedoucí pozici v televizi Prima," komentoval to předseda představenstva Primy Jorgen Madsen.

"Díky svým znalostem regionálních a mezinárodních výrobních společností velmi dobře rozumí vztahu s klíčovými reklamními zadavateli a současně chápe důležitost značky TV Prima pro její další rozvoj," dodal k novému řediteli.

Devětatřicetiletý Marek Singer strávil prvních osm let své pracovní kariéry ve společnosti Unilever v Evropě a ve Spojených státech, nejprve od roku 1994 na pozici brand managera a poté marketing managera pro čisticí prostředky v České republice a na Slovensku.

Následně působil v londýnském týmu pro korporátní strategii a poté jako inovační ředitel divize pleťové kosmetiky ve Spojených státech. S Unileverem se loučil na pozici e-business managera v celosvětovém týmu.

Od roku 2002 působil čtyři roky jako marketingový a posléze obchodní ředitel ve firmě Masterfoods. V posledních dvou letech pracoval Marek Singer jako obchodní a marketingový ředitel ve společnosti Karlovarské minerální vody s odpovědností za Českou republiku a Slovensko.

Premium

Koronavirus ještě může překvapit, říká přední světový biolog Karel Raška

Lékař Karel F. Raška převzal 26. května 2009 v Praze Cenu Společnosti pro vědu... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Koronavirus SARS-CoV-2, který způsobuje nemoc označovanou Covid-19, nelze nijak podceňovat, říká český vědec Karel...

Premium

Utíkají z bytů a stěhují se na chaty. Bydlet tam lidé oficiálně nemohou

Pro rekreaci, či bydlení? Některé z chat v zahrádkářských a rekreačních... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Kdysi výhradně rekreační objekty slouží v hlavním městě v nemálo případech k trvalému bydlení. Pražany do chat vyhánějí...

Premium

Imunitou proti koronaviru. Hýčkejte si horečku a jezte více cibule, radí lékař

Lékař Luboš Pantůček- | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Můžeme se rozhodnout, zda situaci kolem nákazy smrtícím koronavirem budeme vnímat jako tragédii, či jako příležitost...