Sobota 30. května 2020svátek má Ferdinand 16 °C oblačno Předplatné LN
Lidovky.cz > Byznys > Média

TV Barrandov se v létě vrací k reprízám

Pražské sídlo TV Barrandov | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Pražské sídlo TV Barrandov | foto:  Tomáš Krist, Lidové noviny

TV Barrandov se rozhodla opřít v nadcházející letní sezoně zejména o reprízy a opakuje své zábavné pořady. Na obrazovku tak vrací například záznam koncertu Michaela Jacksona nebo české Královny popu včetně Lucie Bílé. Reprízované zábavě hodlá věnovat každou sobotu večer.

První show uvede TV Barrandov v sobotu 26. června, kdy odvysílá záznam posledního živého vystoupení Michaela Jacksona v newyorské Madison Square Garden, kde společně s ním účinkovali Whitney Houston, Usher, Liza Minnelli, Beyoncé nebo Elizabeth Taylor.

Dva týdny na to stanice zopakuje koncert z karlštejnského nádvoří Královny popu, který byl podle marketingového ředitele stanice Janise Sidovského desátým nejúspěšnějším pořadem vlastní tvorby TV Barrandov v roce 2009. Českým zpěvačkám se bude věnovat i bulvární magazín "Tajemství královen popu" s Helenou Vondráčkovou a Leonou Machálkovou, který byl v úspěšnosti pořadů stanice pátý. Televize jej nasazuje v sobotu 3. července.

TV Barrandov rovněž zopakuje svou zahajovací show "Barrandovský koktejl", v němž jí ke startu vysílání popřáli Karel Gott, Petr Nárožný, Hana Zagorová, nebo Petr Muk (vysílá se 7. srpna).

Stanice připomene i pořady svých tváří – Talk show Jana Saudka – v sestřihu rozhovorů, které se do vysílání nevešly, a dva pořady Zuzany Bubílkové.

Reklamní čas TV Barrandov prodává spolu s reklamními časy České televize a další digitální stanice Z1 mediální zastupitelství Media Master. Jak uvedl jeho ředitel Ivan Hyžák minulý týden na konferenci Digimedia, podařilo se Barrandovu už získat reklamu od většiny velkých zadavatelů na trhu. "Koncem loňského roku měla TV Barrandov více než tříprocentní podíl na divácích, je ale důležité, aby se tento trend zachoval. letošní podzim pro nás bude opravdu významný," uvedl Hyžák.

Obchodní ředitel televize Prima Martin Konrád pak na téže konferenci konstatoval, že Barrandovu pomáhá právě to, že jej Media Master zastupuje spolu s Českou televizí. "Kdyby tomu tak nebylo, byla by na tom TV Barrandov podstatně hůř," řekl Konrád.

Premium

Bubeník z Mandrage: Víťa sebral odvahu, kterou nikdo z nás nenašel a rozsekl to

Matyáš Vorda | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Na bicí hraje od svých devíti let. V deseti s kamarádem Víťou Starým založil kapelu Mandrage, která se za devatenáct...

Premium

Android Auto a CarPlay v každém autě. Poradíme vám, jak na to

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Chcete používat oblíbenou navigační aplikaci na displeji v autě místo telefonu? Přečtěte si, jak to udělat a neutratit...

Premium

Leoš Mareš: Není to jen o talentu, ale o schopnosti si peníze udržet

Leoš Mareš by mohl získat titul syn roku. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Krach, zhroucení, deprese, obavy o budoucnost a pátrání po smyslu vlastní existence. To jsou emoce, které v těchto...