Středa 8. dubna 2020svátek má Ema 3 °C jasno Předplatné LN
Lidovky.cz > Byznys > Média

TV Barrandov se v létě vrací k reprízám

Pražské sídlo TV Barrandov | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Pražské sídlo TV Barrandov | foto:  Tomáš Krist, Lidové noviny

TV Barrandov se rozhodla opřít v nadcházející letní sezoně zejména o reprízy a opakuje své zábavné pořady. Na obrazovku tak vrací například záznam koncertu Michaela Jacksona nebo české Královny popu včetně Lucie Bílé. Reprízované zábavě hodlá věnovat každou sobotu večer.

První show uvede TV Barrandov v sobotu 26. června, kdy odvysílá záznam posledního živého vystoupení Michaela Jacksona v newyorské Madison Square Garden, kde společně s ním účinkovali Whitney Houston, Usher, Liza Minnelli, Beyoncé nebo Elizabeth Taylor.

Dva týdny na to stanice zopakuje koncert z karlštejnského nádvoří Královny popu, který byl podle marketingového ředitele stanice Janise Sidovského desátým nejúspěšnějším pořadem vlastní tvorby TV Barrandov v roce 2009. Českým zpěvačkám se bude věnovat i bulvární magazín "Tajemství královen popu" s Helenou Vondráčkovou a Leonou Machálkovou, který byl v úspěšnosti pořadů stanice pátý. Televize jej nasazuje v sobotu 3. července.

TV Barrandov rovněž zopakuje svou zahajovací show "Barrandovský koktejl", v němž jí ke startu vysílání popřáli Karel Gott, Petr Nárožný, Hana Zagorová, nebo Petr Muk (vysílá se 7. srpna).

Stanice připomene i pořady svých tváří – Talk show Jana Saudka – v sestřihu rozhovorů, které se do vysílání nevešly, a dva pořady Zuzany Bubílkové.

Reklamní čas TV Barrandov prodává spolu s reklamními časy České televize a další digitální stanice Z1 mediální zastupitelství Media Master. Jak uvedl jeho ředitel Ivan Hyžák minulý týden na konferenci Digimedia, podařilo se Barrandovu už získat reklamu od většiny velkých zadavatelů na trhu. "Koncem loňského roku měla TV Barrandov více než tříprocentní podíl na divácích, je ale důležité, aby se tento trend zachoval. letošní podzim pro nás bude opravdu významný," uvedl Hyžák.

Obchodní ředitel televize Prima Martin Konrád pak na téže konferenci konstatoval, že Barrandovu pomáhá právě to, že jej Media Master zastupuje spolu s Českou televizí. "Kdyby tomu tak nebylo, byla by na tom TV Barrandov podstatně hůř," řekl Konrád.

Premium

Koronavirus ještě může překvapit, říká přední světový biolog Karel Raška

Lékař Karel F. Raška převzal 26. května 2009 v Praze Cenu Společnosti pro vědu... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Koronavirus SARS-CoV-2, který způsobuje nemoc označovanou Covid-19, nelze nijak podceňovat, říká český vědec Karel...

Premium

Luxusní auta a vily. Pohádkový život utnula mladíkům až policie

Domy a byty podvodníků ze společnosti J.O. Investment s. r. o. (na snímku je... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Jakubovi O. bylo dvacet let, když založil firmu J.O. Investment a začal podnikat. Po třech letech jezdil v kabrioletu...

Premium

Imunitou proti koronaviru. Hýčkejte si horečku a jezte více cibule, radí lékař

Lékař Luboš Pantůček- | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Můžeme se rozhodnout, zda situaci kolem nákazy smrtícím koronavirem budeme vnímat jako tragédii, či jako příležitost...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!