Středa 2. prosince 2020svátek má Blanka -5 °C oblačno Předplatné LN
Lidovky.cz > Byznys > Média

TV Metropol má nové moderátory a připravuje další pořady

Metropol | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Metropol |

PRAHA Televize Metropol po převzetí vydavatelstvím Mladá fronta nabírá moderátory a připravuje nové pořady. Vedle zpravodajství se chce zaměřit na životní styl a kulturu. Nový vlastník televize o tom informoval na internetových stránkách.

"TV Metropol nadále stojí na aktuálním zpravodajství z Prahy, které je doplněné o lifestylové formáty a kulturní servis," uvedla výkonná a programová ředitelka televize Kateřina Černá.

ČTĚTE TAKÉ:


"Naše pořady jsou cíleny na konkrétní divácké skupiny a plánujeme tak zasáhnout celou věkovou strukturu od dětí až po seniory," dodala.

Mezi osobnostmi televize jsou například Petra Slancová a Vojta Lavička, známí již z dřívějšího působení v televizi. K novým tvářím patří čtveřice moderátorek pořadů o životním stylu Lenka Vacvalová, Veronika Hong, Hanka Kynychová a Helena Brabcová. Štáb s nimi natáčel další sérii pořadů na flotile Nepomuk u Karlova mostu. Na řadu mají přijít další netradiční místa ve veřejném prostoru.

Televize zahájila činnost zhruba před třemi lety jako součást společnosti Metropol TV, která se ale kvůli problémům s hospodařením ocitla v insolvenčním řízení. Letos v únoru se dohodla s vydavatelstvím Mladá fronta na převzetí obchodních a výrobních činností televize, a to prostřednictvím své dceřiné společnosti MF TV. Ta s původní společností nemá žádný právní vztah.

Signál TV Metropol pokrývá celou Prahu a přibližně dvě třetiny Středočeského kraje, celkem tedy až 2,15 milionu obyvatel.

,

Neschopní ať zkrachují a pražská smetánka čte knihy, vzkazuje prezident

Prezident Miloš Zeman při rozhovoru pro MF DNES (Lány, 8. října 2020) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Česká republika se potýká s rekordními nárůsty potvrzených případů koronaviru, vláda zavádí mimořádná opatření a...

Umírají lidé, kteří mohli žít, říká lékař a spoluautor výzvy Jiří Sagan

Jiří Sagan, vedoucí lékař JIP z Kliniky infekčního lékařství FN Ostrava | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Jedním ze tří autorů výzvy k ­lidem, aby dodržovali hygienická opatření, a zároveň žádající některé lékaře, ať je...

Svou sportovní kariéru považuji za ztrátu času, hodnotí minulost Hlaváčová

Yvetta Hlaváčová Tulip | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Držitelka světového rekordu v přeplavání kanálu La Manche pokořila řadu dalších met a získala spoustu významných...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!