Pátek 7. května 2021svátek má Stanislav 6 °C dešťové přeháňky Předplatné LN
Lidovky.cz > Zprávy > Byznys

Zkrachuje koncert Bartošové v Lucerně? TV Pětka zrušila přípravy

Iveta Bartošová | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Iveta Bartošová | foto: Isifa

PRAHA Televize Pětka oznámila, že pozastavuje přípravy vánočního koncertu Ivety Bartošové, který měl proběhnout 23. prosince. Comeback v podobě koncertu měl být vrcholem reality show, ve které zpěvačka účinkuje.

Jako důvod proč se přípravy koncertu pozastavují, uvedla televize vystoupení přítele Bartošové Josefa Rychtáře ve VIP zprávách televize Prima. Rychtář prohlásil, že TV Pětka nemá na vystoupení peníze, uvedl server mediář.cz.

ČTĚTE TAKÉ:

„Jednání pana Rychtáře, který bez jakéhokoliv upozornění podniká kroky vedoucí ke zrušení koncertu, chápeme jako ohrožující vysílání a poškozující jméno firmy. Bohužel naše snaha komunikovat přímo s Ivetou Bartošovou, respektive s jejím manažerem Josefem Rychtářem za účelem vysvětlení nebyla vyslyšena. Pan Rychtář se z nepochopitelných důvodů náhle rozhodl komunikovat s TV Pětka výhradně prostřednictvím svého právního zástupce. Jeho rozhodnutí však respektujeme,“ říká šéf marketingu a PR TV Pětka Jiří Haramul.

Dementoval spekulace o zpronevěře peněz za prodej vstupenek. „Zpronevěra je vyloučena a v případě zrušení koncertu paní Bartošové bude vstupné vráceno v plné výši skrze prodejní síť. Diváci pak budou moci uplatnit nárok na vrácení vstupného v místě zakoupení vstupenky,“ dodal Jiří Haramul.

Majitel TV Pětky je Luboš Měkota, jeden z privatizátorů Mostecké uhelné. Měkota má obstavený majetek a management proto pro stanici shání nový zdroj peněz.

Provozovatelem TV Pětka je společnost Metropol TV, která provozuje také stejnojmennou regionální televizi. Měkota do firmy vstoupil loni na jaře, v srpnu navýšil podíl ve společnosti ze 66 na 98 procent.

Jsme inspektoři, ohlásili se agenti do Vrbětic. Později se ozval výbuch

Lidé v okolí Vrbětic protestovali po výbuších proti skladu. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Přijeli do muničních skladů ve Vrběticích a prokázali se jako zaměstnanci ostravské firmy Imex Group. Jednalo se však o...

Muž z IMEX group: Do beden k odeslání by se ve Vrběticích nikdo nedostal

Vjezd do bývalých muničních skladů ve Vrběticích | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Sklady ve Vrběticích na Zlínsku, které podle českých tajných služeb vyhodili do povětří ruští tajní agenti, měla...

Války budoucnosti mohou probíhat v lidské mysli, říká bezpečnostní analytička

Kristina Soukupová | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Její znalosti sice využívají vojáci a jeden kolega ji prý s nadsázkou navrhl jmenovat čestnou generálkou britské...

SOUTĚŽ: Na koupalište bez studu? Tento cvičební program vám zaručeně pomůže
SOUTĚŽ: Na koupalište bez studu? Tento cvičební program vám zaručeně pomůže

Toužíte po krásném tělu do plavek, ale nevíte, jak a kde s hubnutím začít? Zapojte se do soutěže s Fitshakerem o prémiové členství a cvičební diář.