Středa 3. června 2020svátek má Tamara 23 °C přeháňky až bouřky Předplatné LN
Lidovky.cz > Byznys > Média

Zkrachuje koncert Bartošové v Lucerně? TV Pětka zrušila přípravy

Iveta Bartošová | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Iveta Bartošová | foto: Isifa

PRAHA Televize Pětka oznámila, že pozastavuje přípravy vánočního koncertu Ivety Bartošové, který měl proběhnout 23. prosince. Comeback v podobě koncertu měl být vrcholem reality show, ve které zpěvačka účinkuje.

Jako důvod proč se přípravy koncertu pozastavují, uvedla televize vystoupení přítele Bartošové Josefa Rychtáře ve VIP zprávách televize Prima. Rychtář prohlásil, že TV Pětka nemá na vystoupení peníze, uvedl server mediář.cz.

ČTĚTE TAKÉ:

„Jednání pana Rychtáře, který bez jakéhokoliv upozornění podniká kroky vedoucí ke zrušení koncertu, chápeme jako ohrožující vysílání a poškozující jméno firmy. Bohužel naše snaha komunikovat přímo s Ivetou Bartošovou, respektive s jejím manažerem Josefem Rychtářem za účelem vysvětlení nebyla vyslyšena. Pan Rychtář se z nepochopitelných důvodů náhle rozhodl komunikovat s TV Pětka výhradně prostřednictvím svého právního zástupce. Jeho rozhodnutí však respektujeme,“ říká šéf marketingu a PR TV Pětka Jiří Haramul.

Dementoval spekulace o zpronevěře peněz za prodej vstupenek. „Zpronevěra je vyloučena a v případě zrušení koncertu paní Bartošové bude vstupné vráceno v plné výši skrze prodejní síť. Diváci pak budou moci uplatnit nárok na vrácení vstupného v místě zakoupení vstupenky,“ dodal Jiří Haramul.

Majitel TV Pětky je Luboš Měkota, jeden z privatizátorů Mostecké uhelné. Měkota má obstavený majetek a management proto pro stanici shání nový zdroj peněz.

Provozovatelem TV Pětka je společnost Metropol TV, která provozuje také stejnojmennou regionální televizi. Měkota do firmy vstoupil loni na jaře, v srpnu navýšil podíl ve společnosti ze 66 na 98 procent.

Premium

Bubeník z Mandrage: Víťa sebral odvahu, kterou nikdo z nás nenašel a rozsekl to

Obchody postupně otevírají, přišly ale o hodně peněz (ilustrační foto). | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Na bicí hraje od svých devíti let. V deseti s kamarádem Víťou Starým založil kapelu Mandrage, která se za devatenáct...

Premium

Android Auto a CarPlay v každém autě. Poradíme vám, jak na to

Obchody postupně otevírají, přišly ale o hodně peněz (ilustrační foto). | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Chcete používat oblíbenou navigační aplikaci na displeji v autě místo telefonu? Přečtěte si, jak to udělat a neutratit...

Premium

Leoš Mareš: Není to jen o talentu, ale o schopnosti si peníze udržet

Obchody postupně otevírají, přišly ale o hodně peněz (ilustrační foto). | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Krach, zhroucení, deprese, obavy o budoucnost a pátrání po smyslu vlastní existence. To jsou emoce, které v těchto...