27. července 2017 16:14 Lidovky.cz > Byznys > Média

Týdeník Téma si připsal další rekord. Letního dvojčísla se prodalo přes 83 tisíc výtisků

Přední strana letního dvojčísla časopisu TÉMA | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Přední strana letního dvojčísla časopisu TÉMA | foto: MAFRA

PRAHA Letní číslo časopisu Téma, které vzniká v mediálním domě Mafra, zaznamelo obrovský úspěch. Celkový prodej vydání z 30. června překročil 83 tisíc výtisků. Z toho více než 90 % činil pultový prodej a předplatné. Šéfredaktor časopisu přiznal, že z toho má velkou radost, a je tím podle něj vidět, že se s ústředním tématem dvojčísla jeho tým trefil.

Hlavní téma dvojčísla bylo zaměřeno na sílu bakterií v lidském těle, skryté příčiny nemocí a utajené síly naší psychiky, zaznělo v tiskové zprávě. Na stránkách mohou čtenáři rovněž najít osm velkých rozhovorů nebo tipů, kam v Česku vyrazit za nejkrásnějším koupáním v přírodě.

V tiskové zprávě šéfredaktor časopisu Zdeněk Šustr řekl, že z toho má velkou radost a čtenářům poděkoval, že práci jeho týmu oceňují svým zájmem. „Mám dojem, že nejlepší doporučení, které mohou každému vydání Téma dát, je fakt, že si ho chceme sami v redakci s chutí celé přečíst. U dvojčísla jsme navíc hodně mysleli na začátek prázdnin a dovolených, na které naši čtenáři hojně odjížděli. Chtěli jsme jim pro toto úžasné období roku dát to nejlepší čtení,“ okomentoval úspěch svého časopisu. „Podle prodejních výsledků to vypadá, že jsme se trefili,“ dodal.

Předchozího rekordu dosáhl týdeník Téma v celkovém prodaném měsíčním nákladu za měsíc červen. Do té doby Téma prodalo v průměru více než 62 tisíc výtisků na vydání. Další dvojčíslo je plánované na prosinec.

tehTereza Haniaková

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!