17. září 2019 9:53 Lidovky.cz > Byznys > Média

Vítejte v klubu iDNES Premium. Exkluzivní texty a zábava jsou tady!

iDNES Premium. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy iDNES Premium. | foto: MAFRA

Přijměte pozvání do exkluzivního klubu iDNES Premium! Nabízíme čtení, které jinde nenajdete, exkluzivní vstupenky na nejlepší interprety, kteří u nás budou vystupovat, knižní bestsellery, filmy zdarma a spousty další jedinečné zábavy.

iDNES Premium v této podobě vzniká jako první exkluzivní klub v České republice. Nabídne vám prémiové články, analýzy, komentáře, obsáhlé rozhovory, spotřebitelské testy, atraktivní reportáže. Obsah přináší to nejlepší z titulů vydavatelství Mafra, od deníků, přes časopisy až po luxusní magazíny, a k tomu se servírují unikátní články a videa připravené speciálně pro nový projekt.

A navíc iDNES Premium nabízí spoustu skvělé zábavy, ke které se jinak než v iDNES Premiu nelze dostat. „Reagujeme na potřeby trhu, kdy naši čtenáři stále víc volají po tom, aby měli možnost mít od skutečných profesionálů výběr toho nejlepšího čtení spojený s tou nejlepší možnou zábavou. Už dlouho zaznamenáváme požadavky například na to, abychom dokázali přinést ty nejpřesnější a nejzajímavější informace o velkých koncertech, k tomu poskytli praktické rady a zároveň i zajistili ta nejlepší místa. Čtenáři po nás chtějí, abychom jim zkrátka poskytli kompletní servis. A umožnili jim například i setkání se světovými hvězdami, které u nás vystupují. Proto jsme se rozhodli spojit svět informací a zábavy do jednoho,“ vysvětluje předseda představenstva společnosti MAFRA, Štěpán Košík.

Soupis exkluzivních možností je už nyní dlouhý, a postupně bude ještě dál narůstat.

Registrovaní členové klubu iDNES Premium dostanou přístup k přednostnímu nákupu vstupenek na koncerty a sportovní akce, slevy na vstupné a exkluzivní odměny. Dále digitální předplatné v hodnotě 3 348 Kč ročně, možnost sledovat online kultovní filmy, získat knihy za zvýhodněnou cenu či úplně zdarma, a k tomu všemu ještě odměnu 100 Kč za dobití kreditu u MOBIL.CZ.

Oblíbení autoři z tištěných titulů

„Naše redakce napříč celým portfoliem budou denně vytvářet obsah nad rámec tržního standardu, který čtenáři dosud na internetu nenacházeli: rozhovory, spotřebitelské testy, analýzy a komentáře,“ připomíná ředitel obsahu MAFRY František Nachtigall.

Na webových stránkách čtenáři najdou texty svých oblíbených autorů, které dosud znali především z tištěných titulů. Můžete se těšit na reportáže Martina Moravce, zahraničně-politické analýzy Milana Vodičky, či na rozhovory z časopisu Téma. Členům klubu iDNES Premium se otevírá i přístup do prémiové sekce webu Lidovky.cz, kde budou vycházet například oblíbené sloupky Poslední slovo od autorů Ondřeje Neffa, Petrušky Šustrové či Jiřího Hanáka.

Investice do kvalitního obsahu na internetu jsou celosvětovým trendem. Mediální skupina Mafra se inspirovala úspěšnými projekty v Británii, Německu, USA, ale například i v Polsku. Exkluzivní obsah britského Financial Times, amerických New York Times, či německé Die Welt, už dnes čtou statisíce lidí.

Klub iDNES Premium je až do konce listopadu otevřený všem čtenářům zdarma. Pojďte si otestovat členství na zkoušku.

Svět kvalitního čtení a exkluzivní zábavy se otevírá! Vstupte zde.

Premium

Do luxusu investoval i Jaromír Soukup. Nejdražší byt v Česku je dál na prodej

Pankrácký mrakodrap V Tower patří mezi nejdražší adresy v Česku. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Na samém vrcholu stometrového mrakodrapu V Tower na pražském Pankráci jsou dva penthousy, obecně považované za...

iDNES Premium už používá 150 tisíc lidí. Cena nebude mít konkurenci

iDNES Premium | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Unikátní služba iDNES Premium funguje měsíc. Už bezmála sto padesát tisíc čtenářů oslovil mix exkluzivního čtení a...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Psychoterapeut Jan Vojtko | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

TIPY NA PODZIM: Knížky, které vám zpříjemní chladné večery
TIPY NA PODZIM: Knížky, které vám zpříjemní chladné večery

Knížka, deka, čaj... zní to jako klišé, ale pořád jde o jednu z nejlepších trojic, se kterými můžete strávit podzimní večer.