Pondělí 27. ledna 2020svátek má Ingrid -1 °C zataženo Předplatné LN

Diskuse k článku: Vypočítavě nechutné, říká režisér televizního vystoupení Vanessy. Podal výpověď

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 43
  • Poslední: 2.1.2014 17:36
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
L. Wellner 2.1.2014 17:36

Dávno passé a tedy nic než nuda

Podobné "protesty" a " bourání tabu" je už dnes jen směšný a nudný přežitek. Koho to ještě tankuje? Jimmy Morrison dělal podobné věci už bezmála před půlstoletím a tehdy to možná mělo smysl. Ale dnes? Lidské kulturní potřeby jsou už úplně někde jinde - dnes je aktuální naopak hledání porozumění, tolerance, hloubky ducha, lásky a nezjevného vnímání.

A. Novák 2.1.2014 8:11

Pussy Riot v kostele jsou ok,

Vanessa v televizi není ok. Kde se stala chyba? Proč nepřichází na pomoc třeba Karel Schwarzenberg?

M. Hoblík 30.12.2013 9:44

Ten pořad jsem neviděl,

nemohu soudit. Ale chápu, že když je někdo magor, tak je magor, to mu neodpáře ani změna režimu, ani věk. Když někdo běží s h.. proti plátnu, tak ho nezastaví nic, jen smrt. Nedivím se. Jen zase někdo čerpal ze žumpy, ač byl přesvědčen, že se jedná o studánku.

P. Vass 29.12.2013 12:27

Po přečtení diskuze...

nemohu nevyjádřit podiv nad tím, že někdo není schopen pochopit rozdíl mezi obsahem internetu a jiných zdrojů od obsahu vysílání veřejnoprávního média. Krok režiséra chápu a vítám.

P. Min 28.12.2013 18:50

Co to je ?

Samir ? To je nejaky Arabas ? Boha jeho.

M. Vojtíšek 29.12.2013 23:32

Re: Co to je ?

Je to levoboček Saddáma Husejna.

j. jonáš 28.12.2013 18:17

Asi tak...

Pokrytecká morálka měšťáků se dala do pohybu, To, že si jejich děti mohou naprosto bez problémů koupit jakékoliv drogy na kdejaké diskotéce je nechává v klidu... to, že v TV se mohou koukat na porno v přímém přenosu... OK-žádný problém...reklama na sex-časopisy, na chlast, na vibrátory atd. - nevadí... Ale chraň kdokoli před podobnými pořady. Co na tom, že jejich děti si najdou něco mnohem horšího (bez cenzury) na internetu, ale to jim nevadí!!! O tom neví!!! To se odehrává za zavřenými dveřmi dětských pokojíčků jejich potomků.., ale tohleto!!! Je nutno tvrdě zakročit... Opravdu úsměvné :)

J. Jurax 28.12.2013 18:06

Pořad mi naštěstí unikl

přišel jsem holt o kultůru a Umění s velkým U ...

J. Denemark 28.12.2013 16:46

Vanessa udělala majstrštyk...

...Samir si mne ruce a už se těší, jak na příštím narvaném koncertu všechny undergroundově poblije.) V předsálí půjdou CD na dračku...

J. Novák 28.12.2013 16:35

.

Jinak na tyhle pořady se dívají desetiny procent diváků té které televize, čili je jejich dopad zanedbatelný (narozdíl od sračkoi.dních výplachů komerčních televizí, kde se spolu parta magorů střídavě hádá a souloží v nějaké baráku, nebo si na pokyn moderátora rozbíjí lahve o hlavu), a to i kvůli času, ve kterém jsou vysílány. Nebýt té následné medializace "problému", tak o tom nejspíš ani skoro nikdo neví.

J. Novák 28.12.2013 16:25

.

Bouře ve sklenici vody - myslím, že kdyby se to ignorovalo, tak se vůbec nic neděje a takřka nikdo o onom "skandálu" neví. Tahle medializace konec konců nejlépe poslouží těm, na které je v jejím rámci poukazováno jako na ty skandální a špatné. Teď je jen otázka, jestli to není vlastně také záměr.

S. Vor 28.12.2013 14:28

kokain je dobrý před sexem

a krom toho by se ovčaní divili jak je v lepší společnosti rozšířen.V první řadě jsou to namyšlení hlupáci,když to na sebe a své okolí takhle všechno vyblili místo aby si to nechali pro sebe,zachovali tabu a zásady uzavřené společnosti.:-))

M. Kopřiva 28.12.2013 14:01

Producentko Kamilo Zlatušková !!!

Jak víte, že ty drogy, které propagujete byly atrapy ?

Šňupala jste je sama? Nebo volala jste policii, aby ten pudr otestovali? A co ta demagogická výmluva na "přelepení etiket" na lahvích s alkoholem? Přiznáváte tedy, že ten byl pravý, jen Vám záleželo na tom, nedostat se do konfliktu s jinými "podnikately". A co ta nahá, hnusná baba s .eckami venku ? To patří do vaší (pl.) televizní etikety ?

"Hledala jste jakési hranice (?), ale čeho?". Strčte si ruku do kalhotek a tam tu "haranici" máte. Dávno a bez "studí" !!!!

Z. Dvorník 28.12.2013 13:27

Kak v Moskvě

České pusy rajot v TV. Chyběli tam jejich ctitelé - "správní" politici.

M. Vojtíšek 28.12.2013 13:07

Tohle je jen další

důkaz národní trapnosti. Stát tu rejžuje z alkoholiků a nikotinovejch otroků, politická scéna se pohybuje v horizontu totální disfunkce a všichni jsou puf z pár týpků v TV. Choděj do práce a přitom se snaží narozdíl od většiny pokakaný populace dělat i něco co je baví a pomáhá jim se vyrovnat s obecnejma problémama. To,že je baví dělat běžné vylomeniny a tak je dělaj v TV. No a co. Jedině dobře. Národ alkoholiků, kuřáků, feťáků a hlavně  mlčících ratlíků se pohoršuje nad tím, že to někdo ukazuje v TV. K čemu jinýmu by měla veřejnoprávní TV být, než k tomu aby věci ukazovala.

A k samotnejm hostům. Za http://www.youtube.com/watch?v=8B1oY1OSXPg je kus práce. Trefná paralela na ČR. Na to o čem všichni u pifka mudrují a na co hudrují. ČR jako produkt  mafiánského uspořádání z 90 let. Legalizované peníze z celostátní rozkrádačky dnes ovládají ČR. Legalizace mafiánských peněz v 50 letech v USA a následný utahování šroubu nesvobody.Lidi spí

M. Kopřiva 28.12.2013 13:45

Re: Tohle je jen další

Svoboda(?!) jakéhosi Michala Vojtíška mne vůbec nezajímá. Pokud si tento bude chlastat etanol, fetovat, kouřit hnůj u sebe doma či za mřížemi vězení, pak si tenhle společenský ratlík svou svobodu zaslouží. Ale pokud tento štěkající bezmozek snaží "vyrovnat(!!!) s se sv(ýma) obec(nejma) problémama" , pak to má dělat bez MÝCH(!) licenčních příspěvků. A lidé, kteří pustí do světa televizní pořad takového skandálu by měli být následující ráno bez zaměstnání.

M. Vojtíšek 28.12.2013 14:13

Re: Tohle je jen další

Opravu by mne zajímalo čeho se bojíte. Můj ďed se jmenoval taky Kopřiva, obral ho fašoun, obral ho komouš, ale vždycky zůstal nad věcí,tolerantní, racionální  a hlavně přející.

Mezi náma je ten rozdíl, že mne zajímá názor "bezmozka" každýho a mám dostatek kapacity a odvahu nad ním přemýšlet. Popřípadě se i přiučit a upravit svůj vlastní názor. Zákaz je nástrojem slabochů a lenochů.

J. Novák 28.12.2013 16:22

Re: Tohle je jen další

Super. A z MÝCH licenčních příspěvků se zase nebude gerontům pouštět dechovka! Aha, pardon, klidně bude, já totiž nejsem ma.gor který by nedokázal pochopit, že není středobodem vesmíru, jehož vkus je jediný  a určující pro všechny kolem.

J. Denemark 28.12.2013 12:39

Čím víc budete na toho mag ora Veselého-Tkačenka reagovat...

...tím víc to tu bude plevelit.)

V. Novák 28.12.2013 16:46

Veselý-Tkačenko-Mohorita je troll, který provokuje

a (pitomé) reakce mu zjevně dělají dobře. Proč pitomé? Protože takovou zjevnou provokaci může brát vážně jedině pitomec - a podle toho taky reakce vypadají.

-

Nekrmte trolly!

J. Denemark 28.12.2013 12:38

Samir je trapák a jestli si takhle někdo představuje...

...underground, je stejný chudák, jako on. Po jeho prvním "jdi do pi*i" směrem k moderátorovi bych ho vypráskal ze studia, až by mu klobouček upad´.)

S. Tkačenko 28.12.2013 10:38

Komunistická tv

byla stejně nejlepší..stále vzpomínáme!!

T. Hošek 28.12.2013 11:53

Re: Komunistická tv

Určitě máte pravdu. Jen nevím kterou komunistickou televizi myslíte.... Jerevanskou?

P. Čulík 28.12.2013 16:31

Re: Komunistická tv

stále vzpomínáte, jak to bylo blbé? Naštěstí měli jen dva kanály:-), víc kravin snad nešlo vymyslet...

S. Tkačenko 28.12.2013 9:59

Rekreace ROH, schůze v prac.době, levné zboží

o tomhle raději pište!

M. Halasek 28.12.2013 10:10

Re: Rekreace ROH, schůze v prac.době, levné zboží

Zadrátované hranice, plné vězení politických věznů, nedostatek ovoce , zeleniny, základních hygienických potřeb , jako hajzl papír, vložky, vláda vrahů a zlodějů, to jsi myslel?

J. Zuzanak 28.12.2013 12:25

Re: Rekreace ROH, schůze v prac.době, levné zboží

Blboune!!!

V. Cibulka 28.12.2013 12:14

Re: Rekreace ROH, schůze v prac.době, levné zboží

Jó.. taky vzpomínám na fronty na banány a lego, takový fronty jaký byly za komunistů už asi neuvidím..a taky přišli hodný strejdové a odvedli si příbuzného (protože pašoval kopírku po součástkách), kterýho jsme pak už nikdy neviděli.

P. Čulík 28.12.2013 16:28

Re: Rekreace ROH, schůze v prac.době, levné zboží

Schůze v pracovní době máme obdivovat, to berete jako přednost té doby, nebo si děláte prču? A opravdu se vám stýská po rekreaci ROH? Mně opravdu ne:-)

P. Gabriel st. 28.12.2013 9:42

Kdo by měl z ČT odejít?!

Především by měla odejít producentka Zlatušková a moderátor Havelka, lidé, kteří se nestydí něco takového pustit na veřejnoprávní televizi a ještě to hájit, jako kulturní proud! Ale především by se měla probudit Rada ČT a odvolat komunistu Dvořáka a s ním svázané šéfy redakcí. Pohár soudnosti a únosnosti dávno přetekl! Což  neudivuje u prospěcháře, který do KSČ vstoupil v době, kdy se  zrůdný režim pomalu rozkládal pro odmítání rostoucí většinou společnosti. Má-li veřejnoprávní televize přispívat k formování a kultivaci kulturního povědomí společnosti, jde ČT přesně opačným směrem! DOCHÁZÍ TO ČLENŮM RADY?

Premium

Velký test palubních kamer: některé umí i ochránit před nehodou

Velký test on-board kamer | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Porovnali jsme šestnáct oblíbených autokamer podle kvality záznamu, parametrů a funkcí, které nabízí. Cenové rozpětí...

Premium

Léčil jsem lidi homeopatií. Pak jsem zjistil, že funguje jinak, než mi říkali

Profesor Edzard Ernst, odborník na testování účinnosti alternativní medicíny,... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Homeopatie je přes dvě stě let stará medicína. Znamená to, že patří do starého železa, nebo má stále co nabídnout?...

Premium

Do dvou let se ukáže neudržitelnost elektroaut, říká bývalý šéf Škoda Auto

Vratislav Kulhánek v lednu 2020 | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Vadili jsme hlavně značce Volkswagen, když jsme postavili Octavii proti Golfu, říká v rozhovoru pro LN Vratislav...