Diskuse k článku: Vypočítavě nechutné, říká režisér televizního vystoupení Vanessy. Podal výpověď

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 43
  • Poslední: 2.1.2014 17:36
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
L. Wellner 2.1.2014 17:36

Dávno passé a tedy nic než nuda

Podobné "protesty" a " bourání tabu" je už dnes jen směšný a nudný přežitek. Koho to ještě tankuje? Jimmy Morrison dělal podobné věci už bezmála před půlstoletím a tehdy to možná mělo smysl. Ale dnes? Lidské kulturní potřeby jsou už úplně někde jinde - dnes je aktuální naopak hledání porozumění, tolerance, hloubky ducha, lásky a nezjevného vnímání.

A. Novák 2.1.2014 8:11

Pussy Riot v kostele jsou ok,

Vanessa v televizi není ok. Kde se stala chyba? Proč nepřichází na pomoc třeba Karel Schwarzenberg?

M. Hoblík 30.12.2013 9:44

Ten pořad jsem neviděl,

nemohu soudit. Ale chápu, že když je někdo magor, tak je magor, to mu neodpáře ani změna režimu, ani věk. Když někdo běží s h.. proti plátnu, tak ho nezastaví nic, jen smrt. Nedivím se. Jen zase někdo čerpal ze žumpy, ač byl přesvědčen, že se jedná o studánku.

P. Vass 29.12.2013 12:27

Po přečtení diskuze...

nemohu nevyjádřit podiv nad tím, že někdo není schopen pochopit rozdíl mezi obsahem internetu a jiných zdrojů od obsahu vysílání veřejnoprávního média. Krok režiséra chápu a vítám.

P. Min 28.12.2013 18:50

Co to je ?

Samir ? To je nejaky Arabas ? Boha jeho.

M. Vojtíšek 29.12.2013 23:32

Re: Co to je ?

Je to levoboček Saddáma Husejna.

j. jonáš 28.12.2013 18:17

Asi tak...

Pokrytecká morálka měšťáků se dala do pohybu, To, že si jejich děti mohou naprosto bez problémů koupit jakékoliv drogy na kdejaké diskotéce je nechává v klidu... to, že v TV se mohou koukat na porno v přímém přenosu... OK-žádný problém...reklama na sex-časopisy, na chlast, na vibrátory atd. - nevadí... Ale chraň kdokoli před podobnými pořady. Co na tom, že jejich děti si najdou něco mnohem horšího (bez cenzury) na internetu, ale to jim nevadí!!! O tom neví!!! To se odehrává za zavřenými dveřmi dětských pokojíčků jejich potomků.., ale tohleto!!! Je nutno tvrdě zakročit... Opravdu úsměvné :)

J. Jurax 28.12.2013 18:06

Pořad mi naštěstí unikl

přišel jsem holt o kultůru a Umění s velkým U ...

J. Denemark 28.12.2013 16:46

Vanessa udělala majstrštyk...

...Samir si mne ruce a už se těší, jak na příštím narvaném koncertu všechny undergroundově poblije.) V předsálí půjdou CD na dračku...

J. Novák 28.12.2013 16:35

.

Jinak na tyhle pořady se dívají desetiny procent diváků té které televize, čili je jejich dopad zanedbatelný (narozdíl od sračkoi.dních výplachů komerčních televizí, kde se spolu parta magorů střídavě hádá a souloží v nějaké baráku, nebo si na pokyn moderátora rozbíjí lahve o hlavu), a to i kvůli času, ve kterém jsou vysílány. Nebýt té následné medializace "problému", tak o tom nejspíš ani skoro nikdo neví.

J. Novák 28.12.2013 16:25

.

Bouře ve sklenici vody - myslím, že kdyby se to ignorovalo, tak se vůbec nic neděje a takřka nikdo o onom "skandálu" neví. Tahle medializace konec konců nejlépe poslouží těm, na které je v jejím rámci poukazováno jako na ty skandální a špatné. Teď je jen otázka, jestli to není vlastně také záměr.

S. Vor 28.12.2013 14:28

kokain je dobrý před sexem

a krom toho by se ovčaní divili jak je v lepší společnosti rozšířen.V první řadě jsou to namyšlení hlupáci,když to na sebe a své okolí takhle všechno vyblili místo aby si to nechali pro sebe,zachovali tabu a zásady uzavřené společnosti.:-))

M. Kopřiva 28.12.2013 14:01

Producentko Kamilo Zlatušková !!!

Jak víte, že ty drogy, které propagujete byly atrapy ?

Šňupala jste je sama? Nebo volala jste policii, aby ten pudr otestovali? A co ta demagogická výmluva na "přelepení etiket" na lahvích s alkoholem? Přiznáváte tedy, že ten byl pravý, jen Vám záleželo na tom, nedostat se do konfliktu s jinými "podnikately". A co ta nahá, hnusná baba s .eckami venku ? To patří do vaší (pl.) televizní etikety ?

"Hledala jste jakési hranice (?), ale čeho?". Strčte si ruku do kalhotek a tam tu "haranici" máte. Dávno a bez "studí" !!!!

Z. Dvorník 28.12.2013 13:27

Kak v Moskvě

České pusy rajot v TV. Chyběli tam jejich ctitelé - "správní" politici.

M. Vojtíšek 28.12.2013 13:07

Tohle je jen další

důkaz národní trapnosti. Stát tu rejžuje z alkoholiků a nikotinovejch otroků, politická scéna se pohybuje v horizontu totální disfunkce a všichni jsou puf z pár týpků v TV. Choděj do práce a přitom se snaží narozdíl od většiny pokakaný populace dělat i něco co je baví a pomáhá jim se vyrovnat s obecnejma problémama. To,že je baví dělat běžné vylomeniny a tak je dělaj v TV. No a co. Jedině dobře. Národ alkoholiků, kuřáků, feťáků a hlavně  mlčících ratlíků se pohoršuje nad tím, že to někdo ukazuje v TV. K čemu jinýmu by měla veřejnoprávní TV být, než k tomu aby věci ukazovala.

A k samotnejm hostům. Za http://www.youtube.com/watch?v=8B1oY1OSXPg je kus práce. Trefná paralela na ČR. Na to o čem všichni u pifka mudrují a na co hudrují. ČR jako produkt  mafiánského uspořádání z 90 let. Legalizované peníze z celostátní rozkrádačky dnes ovládají ČR. Legalizace mafiánských peněz v 50 letech v USA a následný utahování šroubu nesvobody.Lidi spí

M. Kopřiva 28.12.2013 13:45

Re: Tohle je jen další

Svoboda(?!) jakéhosi Michala Vojtíška mne vůbec nezajímá. Pokud si tento bude chlastat etanol, fetovat, kouřit hnůj u sebe doma či za mřížemi vězení, pak si tenhle společenský ratlík svou svobodu zaslouží. Ale pokud tento štěkající bezmozek snaží "vyrovnat(!!!) s se sv(ýma) obec(nejma) problémama" , pak to má dělat bez MÝCH(!) licenčních příspěvků. A lidé, kteří pustí do světa televizní pořad takového skandálu by měli být následující ráno bez zaměstnání.

M. Vojtíšek 28.12.2013 14:13

Re: Tohle je jen další

Opravu by mne zajímalo čeho se bojíte. Můj ďed se jmenoval taky Kopřiva, obral ho fašoun, obral ho komouš, ale vždycky zůstal nad věcí,tolerantní, racionální  a hlavně přející.

Mezi náma je ten rozdíl, že mne zajímá názor "bezmozka" každýho a mám dostatek kapacity a odvahu nad ním přemýšlet. Popřípadě se i přiučit a upravit svůj vlastní názor. Zákaz je nástrojem slabochů a lenochů.

J. Novák 28.12.2013 16:22

Re: Tohle je jen další

Super. A z MÝCH licenčních příspěvků se zase nebude gerontům pouštět dechovka! Aha, pardon, klidně bude, já totiž nejsem ma.gor který by nedokázal pochopit, že není středobodem vesmíru, jehož vkus je jediný  a určující pro všechny kolem.

J. Denemark 28.12.2013 12:39

Čím víc budete na toho mag ora Veselého-Tkačenka reagovat...

...tím víc to tu bude plevelit.)

V. Novák 28.12.2013 16:46

Veselý-Tkačenko-Mohorita je troll, který provokuje

a (pitomé) reakce mu zjevně dělají dobře. Proč pitomé? Protože takovou zjevnou provokaci může brát vážně jedině pitomec - a podle toho taky reakce vypadají.

-

Nekrmte trolly!

J. Denemark 28.12.2013 12:38

Samir je trapák a jestli si takhle někdo představuje...

...underground, je stejný chudák, jako on. Po jeho prvním "jdi do pi*i" směrem k moderátorovi bych ho vypráskal ze studia, až by mu klobouček upad´.)

S. Tkačenko 28.12.2013 10:38

Komunistická tv

byla stejně nejlepší..stále vzpomínáme!!

T. Hošek 28.12.2013 11:53

Re: Komunistická tv

Určitě máte pravdu. Jen nevím kterou komunistickou televizi myslíte.... Jerevanskou?

P. Čulík 28.12.2013 16:31

Re: Komunistická tv

stále vzpomínáte, jak to bylo blbé? Naštěstí měli jen dva kanály:-), víc kravin snad nešlo vymyslet...

S. Tkačenko 28.12.2013 9:59

Rekreace ROH, schůze v prac.době, levné zboží

o tomhle raději pište!

M. Halasek 28.12.2013 10:10

Re: Rekreace ROH, schůze v prac.době, levné zboží

Zadrátované hranice, plné vězení politických věznů, nedostatek ovoce , zeleniny, základních hygienických potřeb , jako hajzl papír, vložky, vláda vrahů a zlodějů, to jsi myslel?

J. Zuzanak 28.12.2013 12:25

Re: Rekreace ROH, schůze v prac.době, levné zboží

Blboune!!!

V. Cibulka 28.12.2013 12:14

Re: Rekreace ROH, schůze v prac.době, levné zboží

Jó.. taky vzpomínám na fronty na banány a lego, takový fronty jaký byly za komunistů už asi neuvidím..a taky přišli hodný strejdové a odvedli si příbuzného (protože pašoval kopírku po součástkách), kterýho jsme pak už nikdy neviděli.

P. Čulík 28.12.2013 16:28

Re: Rekreace ROH, schůze v prac.době, levné zboží

Schůze v pracovní době máme obdivovat, to berete jako přednost té doby, nebo si děláte prču? A opravdu se vám stýská po rekreaci ROH? Mně opravdu ne:-)

P. Gabriel st. 28.12.2013 9:42

Kdo by měl z ČT odejít?!

Především by měla odejít producentka Zlatušková a moderátor Havelka, lidé, kteří se nestydí něco takového pustit na veřejnoprávní televizi a ještě to hájit, jako kulturní proud! Ale především by se měla probudit Rada ČT a odvolat komunistu Dvořáka a s ním svázané šéfy redakcí. Pohár soudnosti a únosnosti dávno přetekl! Což  neudivuje u prospěcháře, který do KSČ vstoupil v době, kdy se  zrůdný režim pomalu rozkládal pro odmítání rostoucí většinou společnosti. Má-li veřejnoprávní televize přispívat k formování a kultivaci kulturního povědomí společnosti, jde ČT přesně opačným směrem! DOCHÁZÍ TO ČLENŮM RADY?

Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Renomovaný výživový poradce Petr Fořt | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Jak skončila Vémolova pohádka o lvech. Végha přitom zatracoval

MMA zápasník Attila Végh (vlevo) trefuje soupeře Karlose Vémolu na turnaji... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

V rozlehlé O2 areně vypadal tak malý, když se v kleci bezvládně zhroutil k zemi. V tu chvíli se z Karlose Vémoly jindy...

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Zvířecí ortoped a chirurg Roman Skala | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...