Sobota 6. června 2020svátek má Norbert 18 °C dešťové přeháňky Předplatné LN
Lidovky.cz > Byznys > Média

'Zoufalky' končí. Tvůrcům se ulevilo

Zoufalé manželky | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Zoufalé manželky | foto: serialzone.cz

BEVERLY HILLS Populární seriál skončí, osmá řada bude zároveň poslední. "Ještě těžší, než vymyslet oblíbenou show, je vědět, kdy je čas ji skončit," tvrdí Marc Cherry, tvůrce seriálu Zoufalé manželky. Prohlásil to poté, co televizní stanice ABC oficiálně oznámila, že populární série vstupuje do své poslední sezony.

"Jsem si velmi dobře vědom, že některé původně úspěšné seriály přežijí svoji dobu a nechci, aby se to stalo se Zoufalými manželkami," prohlásil Cherry na tiskové konferenci Asociace televizních kritiků. "Chtěli jsme odejít tak klasickým způsobem, jak je to jen možné," uvedl.

NE KAŽDÁ HEREČKY BYLA BĚHEM NATÁČENÍ SPOKOJENÁ S VÝVOJEM SVÉ POSTAVY

Zoufalé manželky, oblíbený seriál, uváděný v hlavním vysílacím čase s hvězdami jako Teri Hatcherová a Eva Longoriová, se stal kultem a zažil prudký nárůst oblíbenosti. Poprvé se na obrazovkách objevil v roce 2004. V poslední době však příznivost jeho hodnocení klesá, konstatuje agentura AP.

Cherry s ředitelem společnosti Paulem Leeem údajně začali diskutovat o možném ukončení seriálu již před rokem. "Učinili jsme toto rozhodnutí společně, a jsem za to opravdu rád. Mámě nyní celý rok na to, abychom přemýšleli o tom, jaké jsme měli štěstí," uvedl Cherry. "Chceme si být jistí, že poslední rok bude úspěšný," dodal k tomu Lee.

Autor již hovořil asi s polovinou obsazení seriálu. "Je to na jednu stranu smutné ale milé. Byl trochu znát šok, ale nikoli totální šok," popisoval Cherry konverzace s hvězdami. Vyvrátil možnost, že by se mohla objevit odnož seriálu pod názvem Manželky, ale naopak zmínil nové projekty jako seriál Hallelujah, jehož úvodní film odvysílala ABC letos, ale nyní jej přepracovává.

Křišťálová lupa 2011

Cherry zároveň vtipkoval o možnosti natočení zcela jiného seriálu v budoucnosti. "Možná dva chlapi ve vězeňské cele. Potřebuji něco jednoduššího než Zoufalé manželky," vysvětloval s úsměvem.

,
Premium

Před Rusem s ricinem varoval českou kontrarozvědku anonym

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Byl to jeden z posledních letů z Ruska. Krátce nato se nebe nad Českem kvůli opatřením proti koronaviru uzavřelo. Psal...

Premium

Bubeník z Mandrage: Víťa sebral odvahu, kterou nikdo z nás nenašel a rozsekl to

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Na bicí hraje od svých devíti let. V deseti s kamarádem Víťou Starým založil kapelu Mandrage, která se za devatenáct...

Premium

Čas na změnu. Síťový zesilovač dnes nabídne více hudby než CD přehrávač

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Poslech hudby prošel během posledních let revolucí. Většina hudby se poslouchá z předplacených internetových zdrojů....

Otestováno dětmi: Kniha plná pohádek a známých postaviček od Disneyho
Otestováno dětmi: Kniha plná pohádek a známých postaviček od Disneyho

Oblíbené postavičky od Disneyho, jako jsou Minnie a Mickey Mouse, ožívají v knížce s příběhy na dobrou noc. Jak se líbí dětem a pomáhají jim usnout?