28. února 2018 11:56 Lidovky.cz > Byznys > Média

Zpravodajský server iDnes.cz mění přístup k videoobsahu, chce být přehlednější

Server iDnes.cz mění způsob prezentace svého videoobsahu | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Server iDnes.cz mění způsob prezentace svého videoobsahu | foto: iDnes TV.

PRAHA S prvním březnem server iDnes.cz mění způsob prezentace svého videoobsahu. V tiskové zprávě o tom informuje mediální skupina Mafra. Stránka iDnes.tv má být přehlednější a uživatelsky komfortnější. Podtitul projektu je „Vše důležité na jednom místě“. Součástí stránky budou zpravodajské pořady.

Na adrese tv.idnes.cz najdou čtenáři a diváci například videa Zpravodajství dne, tedy desítky videí z domova i ze zahraničí, včetně politiky, krimi, vědy a techniky, společnosti a životního stylu, informuje tisková zpráva.

Mezi další pořady, které budou součástí nového formátu, patří diskusní pořad Rozstřel, kde hosté komentují klíčové události z domova i ze světa. Seriál Před 100 lety každý den nabízí ohlédnutí do historie. „V investigativně zaměřeném pořadu Smlsaloviny se reportér Matěj Smlsal vydává do míst, kam vkročí jen ti nejotrlejší,“ láká zpráva. Pokračovat bude i pořad Socky, kde moderátor Dominik Vršanský glosuje dění na sociálních sítích.

Mezi novinky na iDnes.tv patří dokumenty o klíčových momentech roku 1968. Rozrůstat se bude i archiv desetitisíce videí, která během osmnáctiletého fungování natočili reportéři iDnes.cz.

Lidovky.cz

Adecco spol. s r.o.
Specialista se znalostí německého jazyka - relokační balíček do Pardubic

Adecco spol. s r.o.
Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj
nabízený plat: 25 000 - 35 000 Kč