Sobota 6. března 2021svátek má Miroslav -5 °C skoro jasno Předplatné LN

Diskuse k článku

Zrušit volbu šéfa ČT žádá přes 300 dalších: Sokol, Bělohlávek...

Dirigent Jiří Bělohlávek, sochař Kurt Gebauer, herečky Vlasta Chramostová a Táňa Fischerová či profesor a bývalý kandidující na prezidenta ČR Jan Sokol jsou mezi dalšími signatáři výzvy, žádající zrušit probíhající volbu nového ředitele ČT.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Brauner 12.7.2009 21:59

Je zajímavé

že vznikají platformy, každá tvrdí to svoje krédo, ale nikdo nepoví otevřeně, oč mu jde.Je to podzemní ilegalita, obávající se prozrazení. V Česku obvyklá hra o peníze a potom jen o peníze. Neprůhledné kalisko, běsnění zájmů, husitské cepy sviští, řeči a podpisy se řinou po tvářích, bradách mudrců, po arších stohů papírů, který snese všechno. Ředitelem ubohé televize s 20.000 úředníky jmenujte Josefa Švejka.

kampelicka 12.7.2009 20:21

smesna agenda modrich bolseviku

bud nas clovek nebo privatizace...

Udivený 12.7.2009 20:08

Souhlasím s těmi

signatáři, beze zbytku, i když jsem to nečetl!! Nedůvěřuju jim.  Oni si musí uvědomit, že právě oni vyvolali situaci , ve které se ČT dnes nachází. Většina z nich byli aktéry toho násilnického aktu na Kavčích horách tenkrát o vánocích, kdy spolu s "zvlčilými politiky", jak píše Jan Kraus, jistě myslí ty squottery Rumla, Pilipa a jiné, kteří  se váleli ve spacácích po televizních pracovištích, bezprecedentně  násilnicky a bezohledně vůči nezaujatému obyvatelstvu  bránili demokratickému vedení ČT pracovat, prosazovali své skupinové zájmy, vyvolávali emoce ála  Únor 1948  na veřejných prostranstvích a jejich šéf jim posílal pozdravné SMS a jiné hecovní vzkazy. Bylo to fuj - zvláště, že si vůbec neuvědomili, komu tím posloužili, nechápali, kdo je k tomu podloudně inicioval. Nejlepší by bylo vrátit  vedení ČT do situace před tím násilnickým aktem tenkrát o vánocích a začít  pracovat znovu. Janeček a jeho nohsledi politické vysílání naprosto  paralyzovali a i ČT2 pomalu utvářejí k Palcátovému obarzu.      

Eva 13.7.2009 10:35

Re: Souhlasím s těmi

Naprostý souhlas!!!To je zase Havlova mafie jeho kamarádu-chtějí mít větší vliv a peníze!!To je hnus!Ještě tak podepíše určitě paní Holubová a D.Cerný-že?!?!

Roman 12.7.2009 20:03

Privatizace není řešení

Ten křik o privatizaci bych trochu mírnil. Já rád zaplatím koncesionářský poplatek. Žádná komerční televize totiž nebude vysílat dokumenty o procesu s Miladou Horákovou a připomínat bolševickou zvůli. A nemluvím o spoustě dalších dokumentů a jiných skvělých věcí.

Ale rozumím rozhořčení mnoha lidí nad tím, co se v ČT děje. Lepší vedení na všech stupních! A průhledné rozdělování peněz.

Kim 12.7.2009 20:20

Re: Privatizace není řešení

Tak a jsem z toho jelen - dokumenty o Miladě Horákové a celá diskuze je o tom, že má Janeček vysmahnout jen proto, že je komunista... To mi hlava nebere.

Chacha 12.7.2009 20:02

Nechápu

   Co mají tito lidičky co  mluvit do  VEŘEJNÉ  !! televize??   A´t si ji koupí a můžou se na obrazovce nafrňovat od rána do večera, pokud jim za to někdo zaplatí. Brát veřejné peníze jako bakšiš ( že, pane Krausi,  atd) te je paráda, odpovědnost žádná a penízky sem! Pořád stejní lidé řvou o prachy, vždyť to každý chápe.

Lev 12.7.2009 19:41

ZPRIVATIZOVAT ČT

Veřejnoprávní televize je v 21. století přežitek. Vysílání se tak jako tak bulvarizuje a je téměř nerozeznatelné od komerční tvorby. Díky koncesionářským poplatkům (a to jsou daně jen jinak pojmenované) provozuje ČT nekalou konkurenci na televizním trhu. ČT za peníze poplatníků drží korýtka pro lidi, kteří by se jinde neprosadili. Přirozená cesta je ZPRIVATIZOVAT ČT, zrušit koncesionářské poplatky.

omarr 12.7.2009 22:44

Re: ZPRIVATIZOVAT ČT

Jednoznačný souhlas. A to je zřejmé, že prakticky nikdo zvenčí ani neví a nemůže vědět, jak to tam vypadá. Je to podstatně horší stav, než si kdokoliv z kritiků dokáže představit. Je s podivem, že všichni jak blbí beránci platí každý měsíc a neřvou.

Landtuch 12.7.2009 19:36

Jediné řešení vidím

v zrušení veřejnoprávní televize! Co je to za pitomost říkat České televizi, která je serilní ke každému vládnoucímu režimu, že je veřejnoprávní! Jaká já mám jako člen veřejnosti vůči ní práva? Držet hubu, čučet na její propagandistické vysílání, a platit za něco, co nechci! To vymysleli proradní bolševici, stejně jako mnoho dalších farizejských sloganů a jejich pohrobkům to samozřejmě vyhovuje. To, co nám nyní samozvaní umělci předvádějí, jsme zazili už před několika lety. Zrušit zrušit zrušit!!!

mmf 12.7.2009 19:16

Devótní a vždy vůči všem vládám servilní ČT

by měla být zrušena , protože od počátku je jen prodlouženou propagandistickou hnátou momentální vládní garnýžtůry . Způsob financování a hlavně vyděračství s koncesionářskými poplatky , to jsou takové kopce hnusu a když na vrcholku sedí xicht a slimák Janečka , chce se zvracet už při pohledu na nezapnutý televizor .  Jak je špatné politické a ekonomické zřízení ( systém jako celek) ceskozlodějska , stejně tak  a ještě více je špatná veřejnoprávní televize i rozhlas . Obojí zrušit a pokud vůbec obnovovat , s jednou pětinou lidí a hlavně bez Golflamů a estérek kocourových a podobných předvyvolených paumělců a entelikentů , kteří všichni spapali šalamounovo dlouhé kouřící a dnes modrorudé  h....   .

ben 12.7.2009 18:21

Šéf ČT?

Zrušit "veřejnoprávní TV, zprivatizovat beu podvodů kompletně ČT, získané peníze vrátit všem dosud platícím koncesionářům.

ben 12.7.2009 18:22

Re: Šéf ČT?

oprava: "veřejnoprávní"; bez

Sýček 12.7.2009 18:37

Peníze ať převedou na dobročinné účely

ale jinak souhlas. Ať si pak ČT koupí třebas Kraus, ale ať ne netváří jako nezávislé veřejnoprávní medium.

Gaston 12.7.2009 18:07

jojo, tak to u nás chodí

Dehonestováni jsou ti, kterým v tomhle státě opravdu o něco jde. Ti, kterým není stav této země lhostejný. A stádo pitomců, kterými poltickej establishment voře jak se jim zamane by tyto lidi nejradši ukřižoval. Vidím, že pro mnohé zde by bylo navrácení bolševika vysvobozením. Opět by nemuseli přemýšlet!

Formanka 12.7.2009 18:35

Re: jojo, tak to u nás chodí

jsou to poctivé ovečky.

zeby 12.7.2009 17:54

Navrhuji změnit petici

za zrušení volby ředitele ČT na petici za zrušení České televize (alespoň jako tzv. veřejnoprávního média).

Palava 12.7.2009 17:48

A pak nás budou zase vychovávat

99 pragováků taky chtělo a vyšlo jim to . Tito vyčůránci by chtěli koupit ČT za pět prstů  nebo musí tančit jak ONI pískají . Dokud v ní nebude překrausováno , přejustováno , přerychlíkováno , přefeničováno bude stav programu tristní .Že nejde o bolševíka Janečka je zřejmé z porovnání seznamů STB a podpisy žádajících chud'ožniků .Tento kámen vhozený do rybníka , opět rozčísne společnost na dvě části .Jediným systémovým krokem je prodej celého balíku programů ČT nejvyšší nabídce .Bylo by to méně blbé než ČSA nebo Letiště Praha .

Lucius Malfoy 12.7.2009 17:46

Jo, jo

Hysterický jekot pravdolásečníků ukazuje, že tentokrát je to na správné cestě. Jediným systémovým řešením ovšem zůstává úplná privatizace ČT a její financování těmi, kteří si ji přejí sledovat, tedy zakódvání a zpoplatnění jejího příjmu, nikoliv hypotetické možnosti příjmu jakéhokoliv televizního signálu, jako v současnosti...

!!! 12.7.2009 19:29

Re: Jo, jo

Doufejme, že bude zvolen takový ředitel, který tuhle partu vymete z čt na hodně dlouho...

f-prag 12.7.2009 17:38

ano soudruzi se nejak boji ??!!!! ala Havel,Ruml..........

anooooooo  anoooooooo    a kde maji spacaky ????????????????

zase se jedna  - jestli bude Ceska televize  jeste komunisticka   ?????????? a nebo  konecne v roce 2009 nastane tizena zmena..........  jestli uz konecne sametak se dostane do verejnopravniho media

to se nedivim, ze rvou???  to by prisli o prijem penez - vite kolik tech ""rebelu"" ma zajistenou praci timto systemem ktery v ceske televizi funguje  .........ano a pravetito pisalkove maji ty ksefty  nedivim se, jde jim o zivobyti ,zeeeeeeeeeee

Ghost Dog 12.7.2009 17:25

nevím vo co jim de a ani co za tim je...

..ale, že máme 400 osobností, tak to mě překvapilo..že by tolik?

..jestli to nebude jako s těma celebritama, kdejakej šunt, kdejaká vystrčpinda je tady celebrita..

..je to někdy na zvracení...

čtenář 12.7.2009 16:52

To jsou jenom epizodní problémy.

Zrušit českej stát, to by bylo řešení. A vomluvit se Habsburkům.

Aha 12.7.2009 16:52

Zrušení žádá mafie kolem Havla a Rumla,

Kraus,Holubová a podobní jim elementy postbolševismu.

idol 12.7.2009 16:48

Zrušení žádá též Jiljí Jouda!

........ přepravní kontrolor /nesprávně revizor/ MHD hl. m. Prahy!

PS ...... se specializací na tratě metra

Landtuch 12.7.2009 19:48

Re: Zrušení žádá též Jiljí Jouda!

Hergot, idole, ty mu dáváš zabrat. Jistě tě nachytal, že jezdíš načerno, a tak mu to dáváš sežrat. Ty jsi ale vychcánek!

Milan 12.7.2009 16:48

Privatizovat a to ihned.

Milan 12.7.2009 16:45

I pracovnice závodu 007

podporují petici. Sice jim nebyla přečtena ale přesto jako jeden šik petici podporují. Na počest vzniku petice odpracují 100 hodin přesčas bez nároku na mzdu. Kde já jsem to už proboha slyšel ???

Josef 12.7.2009 16:52

Re: I pracovnice závodu 007

Ty musíš být ale vů*l.

Landtuch 12.7.2009 19:52

Re: I pracovnice závodu 007

Vůl seš ty Josefe, koza běhá po lese! On to myslí jako nadsázku, ale to ty nechápeš. Ono to totiž takhle za bolševika fungovalo. Noviny zveřejňovaly petice pracujících a komunisté vraždili a zavírali o stošest! Dnes je to sice o něčem jiném, ale princip je stejný!


Exploze viru: v domově důchodců ve Vrchlabí zabil polovinu seniorů

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Tragédie v domově seniorů varuje, jak rychle se šíří nákaza koronavirem a jak smrtelná může být. Celorepublikově pak...

Randění pod rouškou. Reportérka absolvovala sedm pokusů o seznámení

Reportérka Julie Mahlerová | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium „Jestli si někoho nenajdeš, než ti bude třicet, nainstaluju ti seznamku,“ oznámila mi moje nejlepší kamarádka. Patřím...

Zavřené nezavřené restaurace. Jak vypadá zapovězený společenský život?

Rozhánění nelegální párty. Policie v lednu zasahovala na večírku v domě v... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Zaplněné stoly, skupinky lidí se sklenicemi vína a smích nesoucí se až na ulici. Nejde o výjev starý víc než rok, ale o...