7. února 2013 14:49 Lidovky.cz > Byznys > Moje peníze

Aplikace za vás pročte letáky a ukáže nejlevnější zboží v okolí

Aplikace Akční ceny. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Aplikace Akční ceny. |

PRAHA Nová mobilní aplikace pro chytré telefony se systémy iOS a Android pomáhá šetřivým zákazníkům pročítat letáky se slevami obchodních řetězců. S využitím geolokačních služeb také aplikace AkčníCeny.cz poradí nejbližší obchod, kde si vyhlédnuté zboží v akci můžete koupit.

Kromě prohlížení akčních letáků umožňuje aplikace stejné funkce jako nedávno představená mobilní verze portálu AkčníCeny.cz – tedy vyhledávání zlevněného zboží na základě zadaných slov nebo řazení letáků podle nejbližších prodejen.

APLIKACI AKČNÍ CENY STAHUJTE ZDE

Aplikace AkčníCeny.cz pro chytré telefony

U každého zboží či letáku lze zároveň vždy zjistit, kde se nacházejí nejbližší obchody daného řetězce a snadno je pak zobrazit na mapě.

Mobilní aplikace navíc přináší pohodlnější ovládání, funkci ukládání zajímavých letáků, vybraného zboží či veškeré informace o prodejnách offline.

ČTĚTE TAKÉ:

„Výhodou je, že není nutné neustále připojeni k internetu. Kdykoliv tak můžete pohodlně listovat letáky, jako by vám chodily do poštovní schránky,“ říká Ondřej Hloupý ze společnosti Retail Info, která web AkčníCeny.cz spravuje.

Předchůdcem nové pomůcky je úspěčná aplikace Nákupní seznam, která zvítězila v prestižní soutěži WebTop100 v kategorii „Inovace roku“. Dosud si ji stáhlo více než 50 tisíc lidí.

Pomocník při nakupování

Společnost Retail Info provozuje řadu webů zaměřených na nakupování a své zastoupení má na Slovensku i v Polsku. Od února 2011 provozuje elektronický časopis Retail Info PLUS.

V prosinci roku 2012 se pak společnost stala součástí mediální skupiny Mafra, do které patří i server Lidovky.cz.

mevMartin Nevyhoštěný

Jak vypadá sex po narození dětí? Realita je krutá, přiznávají rodiče
Jak vypadá sex po narození dětí? Realita je krutá, přiznávají rodiče

Je mi 20, jemu bude 30. Tvrdí ze ja mám sex na prvním místě, ale on už ne.. je pravda ze změnil práci. Je ridic. Predtim ale dělal náročnější práci a sex ještě byl několikrát týdne. Teď stěží jendou a to ještě on si nevzpomene ani měsíc…