Úterý 11. května 2021svátek má Svatava 28 °C skoro jasno, občasné bouřky Předplatné LN
Lidovky.cz > Zprávy > Byznys

Historky pojišťováků: erotika s vyrážkou a parkování na lávce

Během této jízdy s vozidlem sestoupal po delším vícestupňovém schodišti až k lávce. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Během této jízdy s vozidlem sestoupal po delším vícestupňovém schodišti až k lávce. | foto: Slavia pojišťovna

PRAHA S končícím rokem vzpomínají zaměstnanci tuzemských pojišťoven na ty nejbizarnější historky, se kterými se na ně klienti obrátili. Ve snaze být v popisu škody co nejkonkrétnější a nejvýstižnější vyplodili často vtipné příběhy.

Ráno 17. února se u vysokoškolských kolejí v Liberci objevila na lávce pro chodce Škoda Felicia. Sjela tam po delším schodišti a řidič z místa nehody zmizel. Policie rozhodla, že pokud auto neohrožuje průchod chodců, může být na místě zanecháno.

Z dosud nezjištěných příčin vjel řidič mimo komunikaci u budovy vysokoškolských kolejí v Liberci směrem k lávce pro chodce.

Řidič vjel mimo komunikaci k lávce pro chodce.

„Tento zřejmý vtípek bez známého pachatele však přišel Slavia pojišťovnu, kde mělo vozidlo sjednané povinné ručení, na téměř 50 tisíc. Poškozeno totiž bylo žulové schodiště, po kterém vozidlo sjelo, a jeho majitel požadoval náhradu škody,“ uvedla pojišťovna.

Během této jízdy s vozidlem sestoupal po delším vícestupňovém schodišti až k lávce.

Během jízdy sestoupal po delším vícestupňovém schodišti až k lávce.

Zde poškozené vozidlo zanechal a z místa dopravní nehody utekl neznámo kam.

Zde poškozené vozidlo zanechal a z místa nehody utekl neznámo kam.

Největší kuriozity vznikají tradičně při nahlašování pojistných událostí od motoristů. "Prvotní příčinou nehody je podle mne arogantní řepná kampaň, přičemž nepomohly ani zimní pneumatiky," hlásil nehodu klient pojišťovny Allianz.

"Potvrzení od lékaře sice nemám, protože uměl jen finsky, ale přiložená fotodokumentace snad hovoří jasně, že tyto bodance komárů jsou srovnatelné se šlápnutím na mořského ježka, kterého inzerujete jako pojistný případ," uvedl další.

"S poškozenou žiju ve společné domácnosti, tu však máme už několik let rozdělenou na obývák a pokoj," popsal rodinné poměry třetí.

Erotická alergie

ERV pojišťovna zaznamenala hlášení škody, kdy klientovi byly odcizeny věci z hotelového pokoje v době, kdy byl na semináři o prevenci kriminality.

ČTĚTE TAKÉ:

Robustnější klientka této pojišťovny zase na dovolené plácla po zadnici člena animačního týmu. Ten ztratil rovnováhu, spadl do bazénu a utopil drahý mobil, který měl v kapse.

Jiná žena zase zdokumentovala silnou sluneční alergii po celém těle velmi naturalistickými fotografiemi erotické povahy.

Zloděj-znalec a odolné kosočtverce

Také likvidátory ČSOB Pojišťovny zaujala některá hlášení klientů. "Zloděj musel být znalec, protože zmizela všechna moje cédéčka od Metalliky, zatímco manželčina zůstala bohužel na místě," uvedl jeden.

"Na naší nové fasádě se přes noc objevily jisté geometrické obrazce. Takové ty kosočtverce. S novým pojetím fasády jsem nebyla vůbec spokojena. Kosočtverce neladily ani barevně, ani s celkovou koncepcí domu. A nakonec ještě odolávaly veškeré mé snaze o odstranění," uvedla další.

ČTĚTE TAKÉ:

"Chtěl jsem trochu zamachrovat před novou holkou. Seděli jsme v centru na zahrádce u kávy. Profrčel kabriolet. Skoro jako ten můj. Tak jí jen tak mimochodem říkám: Tím tě odvezu. Zabralo to, ale moc mi nevěřila. Za rohem jsem pro změnu nevěřil já. Auto bylo fuč a holka taky," zněl popis pojistné události připomínající spíš námět nového filmu pro teenagery.

,

Bláznivý voyeur Tichý. Žil jako bezdomovec, dnes jeho fotky stojí statisíce

Miroslav Tichý žil na okraji společnosti v chudobě. Teď jeho fotky stojí... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium V jeho domě se fotky válely po zemi, padal na ně prach i bláto z bot. Na téměř každé z nich byla skvrna od kávy nebo...

Za fotky nehody Philipa nabízeli obří sumu. Neprodal jsem, říká exšéf Kladrub

Princ Philip jako vozataj čtyřspřeží. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Když v roce 1996 přijela do Čech britská královna Alžběta II., snad nikdo nemohl velkému milovníkovi koní a jejich...

Svačiny jsou zbytečné. Stačí jíst dvakrát denně, vysvětluje profesor Anděl

Michal Anděl vedoucí Centra pro výzkum výživy, metabolismu a diabetu 3.... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Nadváhu má v Česku až 44 procent mužů a 31 procent žen. A obezitu dalších 20 procent mužů a 18 procent žen. Statisíce z...

Věděli jste, že můžete ovlivnit riziko vzniku alergie vašeho děťátka?
Věděli jste, že můžete ovlivnit riziko vzniku alergie vašeho děťátka?

Alergie je nemoc dnešní doby. V České republice je až 25 % alergických dětí a tento počet pořád stoupá. Lze nějak vzniku alergie předejít?