Pátek 6. prosince 2019svátek má Mikuláš 1 °C polojasno Předplatné LN

Diskuse k článku: Brusel šlape vládě na krk, elektřina proto zdraží jen o polovinu

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 10
  • Poslední: 21.10.2010 19:51
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Z. Novák 20.10.2010 15:27

Oprava

Klause

Z. Novák 20.10.2010 15:25

ach jo!

Dnes jsem dostal mail od známých, abych prý volil ODS. Jsou ve svém baráku a mají u sebe babičku, která se dožila požehnaného věku a mají 3 důchody. On byl v KSČ a teď je modrej. Ti modří ptáci jsou stejný nátury jako bejvalí komouši a jsou nalezlí od prezidenta předsedy parlamentů předsedy vlády, jsou ve všech radnicích až po lampárnu. Domlouvají se přez počítače, televizi přez Nečase, který bezostyšně radí a nabádá voliče nevolte ČSSD do senátu a straší Paroubkem, že chce být v roce 2013 prezidentem. Ještě že, tam byl v té povolební debatě kníže a dobře vychovaný Bohuslav Sobotka, až si z nich budete ( hlavně z Bohouše ) dělat šoufky, tak si na tu povolební debatu vzpomeňte, vy modří s náturou neštící se jakéhokoliv prostředku, navádění, nadávání když dojdou argumenty, tunelování nějaká Evropa , principy slušného chování a fér hry jsou vám cizí od klause až po tu lampárnu .

Z. Válek 20.10.2010 11:10

Díky Bruseli

Včera jsi nás zachránil před sajrajtem, který si říkal rum, dnes před špekáčky, které maso neviděly a zítra od fantas magorických cen elektřiny.

Z. Válek 20.10.2010 11:26

Re: Díky Bruseli

A vůbec, předejme vládu do Bruselu a budeme zachráněni všichni. Češi si vládnout prostě neumí. Umí se pouze navzájem okrádat.

P. Fiala 20.10.2010 11:01

Doporučení občanům v ČR

Přejděte s odběrem elektřiny k RWE, ročně ušetříte 5-6000 Kč na domácnost.

ČEZu poklesne odběr, takže nebude muset dostavovat Temelín ani Dukovany, za stovky miliard Kč (tedy utrácet naše daně na zastaralé technologie), nemusí se prodlužovat věk odchodu do důchodu a mladší generace mohou ukázat, co v nich je. Navíc přibudou obrovké instalované výkony fotovoltaických elektráren v jižních státech EU, takže se může dovážet elektrická energie třeba i z Řecka či Albánie.

V Africe je již běžný pohon čerpadel k zavlažování z FV, či napájení mobilní sítě, atd., atp.

Jo, a čeká nás éra elektromobilů, již žádná nafta či benzín.

M. Konečný 21.10.2010 19:51

Re: Doporučení občanům v ČR

Asi je to ironie, ale není to vtipné.

S. Ševeček 20.10.2010 10:03

Taky se přopjuji jménem všeholidu,

tedy Obyčejného člověka a Prostého občana k díky do brusele.

V. Kolman 20.10.2010 9:49

ON PAN KAVAN-KATO BYL VELMI PROZÍRAVÝ,

když se ještě před vsupem do EU ptal, zdali z ní lze i vystoupit. Budou-li z Brusele přicházet častěji podobné nesmysly (normalizované ohnutí okurek, jednotné rozměry plástů v úlech, povinný výkup FV elektřiny za horentní sumy.......) jako dosud, pak by bylo na místě uvažovat o vystoupení z EU :-((

K. Dvořák 20.10.2010 11:40

Ono je to trochu jinak ...

Pan Kavan alias Kato se ptal, zda lze vystoupit z NATO, ne z EU. Proc by mel chtit vystupovat z EU, raje socanu a vyzirku?

Ale budme k EU spravedliví, nevim jak je to s tim vasim "normalizovaným ohnutím okurek", ale "jednotné rozměry plástů v úlech" (máte asi na mysli rozměry rámků, že) jsou nepochopením jedné hloupé novinářky - tento blábol pak s potěšením opakovala paní Bobošíková, až se to ujalo. A ano, Brusel požadoval "povinný výkup FV elektřiny", ale za ty horentní ceny můžeme poděkovat našim moudrým nebo podmazaným politikům. Podmínky a ceny jsou národní záležitostí.

Z. vintr 20.10.2010 9:28

Vřelé díky do Bruselu! Jen se potvrzuje, že český národ

od bitvy u Bílé hory svedené r. 1620 jen po sobě šlape jak se dá a cizáci nás musí zachraňovat.

Premium

Sprcha pro osm lidí: jak to vypadalo na Epsteinově ranči na dělání dětí

Ranč Zorro pedofilního milionáře Jeffreyho Epsteina v poušti v Novém Mexiku,... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Kdyby zdi mohly mluvit. Přinášíme exkluzivně snímky přepychového ranče, kam americký finančník Jeffrey Epstein svážel...

Premium

Je sexting nevinná hra nebo nevěra? Pánové jsou tolerantnější než dámy

Sexting | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Generace našich rodičů tohle řešit nemusela. Měli poměrně jasno a věděli, co je a není zahýbání. Moderní technologie...

Premium

Den, kdy přepadli Mekku. V roce 1979 se zrodil moderní islámský středověk

Členové saudských speciálních sil během zásahu ve Velké mešitě v Mekce. (1979) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Před 40 lety se stalo „11. září“ islámu. Aby saúdský král mohl pobít ozbrojence okupující posvátnou mešitu v Mekce,...