18. února 2013 15:06 Lidovky.cz > Byznys > Moje peníze

Bývalé Jednoty nabízejí balíčky s levnější elektřinou a plynem

Balíček Coop energy s nabídkou levnějšího plynu a elektřiny. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Balíček Coop energy s nabídkou levnějšího plynu a elektřiny. | foto: skupina.coop

PRAHA Skupina COOP, která v Česku provozuje téměř 2800 družstevních prodejen, vstupuje na trh s energiemi. COOP Energy začne prodávat plyn a elektřinu, zákazníkům chce nabídnout výhodné ceny a kvalitní služby.

"Cílem je i další rozšíření služeb zákazníkům v regionech. Na rozdíl od jiných nabídek COOP Energy poskytuje informace zákazníkům neagresivní formou," uvedla firma. Společnost bude energie nabízet zákazníkům přes své prodejny.

ČTĚTE TAKÉ:

Pilotní projekt odstartoval na začátku roku v prodejnách Konzumu Ústí nad Orlicí, který působí v Pardubickém a Královéhradeckém kraji. Od března 2013 by se měl postupně rozšířit do ostatních prodejen COOP v České republice.

Svaz českých a moravských spotřebních družstev 53 spotřebních družstev, z toho 47 obchodních, která provozují dohromady téměř 2800 prodejen s celkovou prodejní plochou okolo 400 000 metrů čtverečních a zaměstnávají 15 000 lidí.

Lidovky.cz, ČTK