Diskuse k článku: Cena podzemní vody vzroste na trojnásobek. Stát ji chce chránit

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 10
  • Poslední: 23.3.2016 18:49
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Hanke 23.3.2016 18:49

mají to naši pánové ekonomové špatně vymyšlený, špatně spočítaný. Zpoplatnit vodu je málo.

Ještě je nutno zpoplatnit vzduch co ho každý člověk potřebuje k dýchání, řekněme 4 koruny za kubík.

dále je možno zpoplatnit prostor, kde se kdejakej nýmand pohybuje.

Máme ještě velké rezervy, teda pokud to mohamedáni nevyhodí do luftu.

Holcman 23.3.2016 14:28

"Zvýšením poplatků chce stát více chránit podzemní vody." Cha, chááá! :-))

Jestli jim i tohle ovčané sežerou, tak žijeme už ve státě lhostejných, totálně naivních pitomců.

B. Šípek 23.3.2016 1:11

Jaj boha, to jsem měl vědět a neobtěžoval bych se registrovat... omezování ala novinky opravdu nemusím, nejsme ve středověku a hdd vám taky zvládne neomezený počet znaků. Já k vyjádření potřebuji postor ten tady není.. špíny lidovkářské podlé, tváříte se už samotným jménem jako něco co má s lidmi společného, leda tak tu ubohost. Zaprodanost a primitivnost. ŠUPÁCI.. kdo vás nutí bránit v mých ústavně zaručených právech ?? Neřeknete, potom nikdo a děláte to zvlastní vůle. rovnou říkám, jméno není skutečné a pravidla nedodržuji, proč taky když vy nectíte ústavu, já nectím vás vy špíny !

J. Novák 23.3.2016 1:31

Do Peruna, co vás tak vzalo? Šípek, vezměte si čípek, třeba se vám uleví!

Holcman 23.3.2016 14:30

:-) někdy stačí si odříhnout

B. Šípek 22.3.2016 20:44

Kvalita klesá, cena stoupá, myslím že by chom si měli nakoupit zásabu kapátek, jelikož luxus plné sklenice vody už je za námi. Bude se stále zdražovat, můžete za to vy co jste je zvolili. Děkuji vám

J. Novák 23.3.2016 0:46

Koho? Pokud to nevíte, tak voda se zdražuje už od roku 1990. Takže, pokud vám dobře rozumím, tak za to mohou ti, co jako idouši zvonili klíči na náměstích, že?

B. Šípek 23.3.2016 1:06

Nené komunismus neuznávám ale uznávám to že si uměli lépe udržet pořádek a kontrolu.. těm co zvonili se nedivím, za to že zvonili, ale za to že jak si tu svobodu vyzvonili, rázem jim celá čr byla u pr... a každý prahnul po zahraničí, každý začal zařizovat firmy které jsou dnes giganty.. no a nikoho asi netankovalo co se děje ve vládě, že se tam uhnizďuje organizovaný zločin... Je neuvěřitelné jakou škodu od té doby způsobili, názorně to dokazuje výše dluhu, která dle mě nemá být výše dluhu ale výše profitu... Nikomu taky nedochází že je všechno naprosto špatně, proč jsme se shlukovali do společnosti a utvořili stát ? Kvůli rychlejšímu a efektivnějšímu vývoji a profitu.. Situace je ale opačná, rozvoj se brzdí a místo výdělku je prodělek, totální selhání systému a bodeď by ne, když se ve vládě nepracuje pro dobro občanů ale každý jedinec tam se snaží jen conejvích nahrabat, a když se nadaří tak si nakrade... sem tam se to zjistí ale o trestu vím jen u rátha... většinou si prohodí místa

J. Novák 23.3.2016 1:29

Ale žití na dluh je přeci dnes in, není snad státu, který by nežil na dluh. A když se podíváte na občany, tak jich také celkem slušná kupice žije na dluh. Takže v čem vidíte problém? Já považuji za důležité, že já sám žádné dluhy nemám. Jinak se zkuste podívat na žebříček státních dluhů, přičemž stačí Evropa. A nejspíš budete překvapen, že ČR je na tom poměrně ještě dobře. Zkuste to třeba tady. Je tam sice celý svět a není to právě nejčerstvější, ale ono se to až zas tak nemění. A to vládní hrabání, jak vy píšete? No, ono ani to až zas tak zlé nebude. To jen občané rádi opakují, aby svědli svoji neschopnost na někoho jiného. Zvláště u našeho národa je to ukazování "to už takhle bylo, když jsem sem přišel, proč zrovna já a pod." velice rozvinuté.

B. Šípek 23.3.2016 1:11

diskutoval bych ovšem omezený počet znaků ala novinky mě znechutil..