Pondělí 3. srpna 2020svátek má Miluše 19 °C občasný déšť Předplatné LN

Diskuse k článku: Čunek Českou poštu nepřesvědčil

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 13
  • Poslední: 5.9.2008 8:15
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
5.9.2008 7:45

Trapné je

že to, co fungovalo přes sto let, komunisté svými infantilními rozhodnutími deklasovali!!Proč zřizovali poštu v každé(Y)? Vždyť jim muselo být jasné, že nebude prosperující! V komunistickém, tureckém, hospodaření to bylo jedno, ale dnes, zvláště když manažéři Pošty chtějí brát velké peníze!;-D

5.9.2008 6:14

To není špatný nápad

vyhodit Kratinu tak, jak to udělal předešlý zaměstnavatel. Ničemu nerozumí a z pošty si udělal soukromý kšeft. Na jednu stranu se rozhazují stovky milionů do dlaní poradenských a právnických firem a  na druhé straně se nesmyslně propouští a ruší pošty. 32 milionů korun, o něž údajně jde, představuje zhruba 2 promile celkových nákladů pošty. To pan Kratina neví? A nebo je to jinak? Je třeba se zbavit pošt, kde je pošta majitelem domu a ty pak převést do zbytkového podniku, který při transformaci na akciovku vznikne.

5.9.2008 1:50

Když ani taková podvodnická autorita jako je ministr Čunek

někoho nepřesvědčí .....

PS ...... je to vskutku na pováženou!!Rv;-D(Y)>-

4.9.2008 22:50

neznám člověka

vyjma několika modrých zlodějů,kterého by jistý občan čunek kdykoliv o něčem přesvědčil;-D;-D;-D.

4.9.2008 20:34

!!!!!Vydelek-desitky tisic rocne temer bez prace,legalne!!!!

www.sportbets.wbs.cz

Chcete si vydelavat desetitisice mesicne temer bez prace? Myslite si, ze to nejde? Ale ano, jde. Jsme uspesna firma,vedena na zivnostenskem urade jako poradenska cinnost pohybujici se ve svete kurzoveho sazeni pres 7 let. Zarucujeme Vam az 400% zhodnoceni investovane castky mesicne, pokud nebudete vydelecni, coz se nam jeste nikdy nestalo, dostane sve penize zpet.Zarucujeme, ze vse na strankach uvedene, je pravdive. Nahlednete na nase stranky a uvidite o cem mluvime. Za to nic nedate. Jakekoliv dotazy radi zodpovime na nase emailove adrese: sportbets@centrum.cz

www.sportbets.wbs.cz

4.9.2008 20:32

Na co chránit?, když už není co bránit!

Nedávno jsem platil na poště složenky. Vedle u okénka stála starší paní a chtěla poslat pohlednici. Paní za přepážkou po ní žádala sedmnáct (17,00) korun. Zůstala jako opařená. Zřejmě naposledy posílala pohlednici ještě za padesátník. Nevím jestli ji okradli, protože neznám ceník České pošty a pohlednice posílám zásadně jen ze zahraničí, protože je to odtamtud levnější, ale byl jsem překvapen rovněž. Odhadoval jsem to totiž na desetikačku.

Česká pošta není normální podnik, má státem zaručený monopol a podle toho by se měla chovat! Zdá se, že na to někteří také manageři zapomínají. Pan Čunek nezapomněl a tak to zohlednil v předvolební kampani KDÚ-ČSL. Ten pán s prořídlým ježkem, který se nám chce mermomocí pomáhat a také nás chce chránit, se před problémem někam schoval. Zřejmě vymýšlí nový slogan pro Českou poštu. Tímto ho v jeho úkrytu zdravím a pozdravuji.

Navrhuji slogan : Na co chránit?, když už není co bránit!

4.9.2008 20:49

Re: ...má státem zaručený monopol a podle toho

ba se měla chovat. Ale vždyť ona se podle toho chová.

4.9.2008 22:16

Je to hrozné,

kdysi jsme posílali poštou jako pohledy i pivní tácky a kusy kůry. Dnes to prý nejde, pravděpodobně proto, že se kůra drolí a zanáší nějaké michrochipy či čo. Pivní tácky oželím, lidskost, přesnost a preciznost ale nikoliv, proto bych ocenil, kdyby ve vedení ČP zasedl kompletně nový čipset nejlépe s pěkně vyvinutou šedou kůrou mozkovou.

5.9.2008 7:04

Re: Na co chránit?, když už není co bránit!

Ale nikam se neschoval. On se včas vynoří (co nejblíže k volbám) a spolu s hejtmany, kteří jsou také zatím podivně v klidu celou akci s rušením pošt zastaví. A budou body do volební kampaně. Všechno je to jen politické divadlo a pan Kratina mu, jako již několikrát ochotně pomáhá. Měl by být vyhozen a to co nejdříve. V zájmu vlastní kapsy představuje vážné ohrožení nejen pro vlastní zaměstnance, ale nyní také pro občany. 

4.9.2008 20:07

Nu, já teda nevím

Dneska když jde člověk na poštu poslat pár doporučenejch dopisů, tak platí sumy jako kdyby kupoval luxusní nábytek. K tomu připočtěme pravděpodobně milióny měsíčně jdoucí z našich daní za doručenky od kdejakého ouřadu.

Na straně druhé - doporučené dopisy jsou nám doručovány zásadně v době, kdy jsme všichni v práci. Balík nám nikdo nepřinese. Peníze taky ne. Ale reklamní tiskoviny, to nosí pošťáci jako smyslů zbavení.

Jako malej kluk jsem býval přítomen při doručování pošty. Ráno pošťák přinesl noviny (kolem šesté), dopoledne dopisy, odpoledne dopisy. Babička mu uvařila bílý kafe z cikorky, pohovořili o bídě.

Pošta prošvihla obrovskou příležitost se sítí, kterou měla k disposici. Byly tam nějaké zoufalé pokusy na úrovni Dolní Bangladéše (prodej kosmetických výrobků, cigaret).

Tam se prostě děje něco naprosto příšerného. Obávám se, že za pár měsíců až let budeme čísti o miliardových arbitrážích...

4.9.2008 20:12

Re: Nu, já teda nevím

ale vis....

nak je snahou mocnych "rozporcovat" jednoho z poslednich "medvedu"...

4.9.2008 20:18

Re: Nu, já teda nevím

Tak uveďte, kolik toho posíláte a kolik toho dostáváte tak za rok. A kde jste přišel k arbitráži v souvislosti s ČP.

4.9.2008 19:45

neřušila :-)))

pěkný nadpis

Tajemství zlatých adres. Pražská vila za půl miliardy je na prodej

Vila Na Zátorce 13 (Praha, 26. července 2020) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Mohutná, ale v rámci okolní zástavby celkem nenápadná cihlová stavba v srdci diplomatické čtvrti pražské Bubenče je...

Kůže je zrcadlem vnitřních chorob, říká lékař. Jaké nemoci může ukázat?

Petr Arenberger, kožní lékař a ředitel Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Vyrážka s pupínky, puchýřky i problémová pigmentová znaménka dokážou pěkně znepříjemnit život, ale mohou být také...

Jak se dělá byznys za miliardy. Agent Paska o přestupu Součka i dalších

Pavel Paska | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Jak se zrodil rekordní přestup záložníka Součka do Anglie? Kam asi tak půjde střelec Schick? Co očekává od zázračného...