Diskuse k článku: Další směrnice EU. Bude nedostatek vepřového?

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 7
  • Poslední: 27.3.2012 21:48
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Podhradsky 27.3.2012 21:48

JAKO ZA KOMUNISTU

Typicky manipulativni clanek CTK a LN, pindaji dokola, pindaji o vajickach, pindaji o jinych zemich, ale v celem clanku vam nereknou, nebo umyslne vypusti to, co  noveho EU od chovatelu vlastne pozaduje. A stacily by 2, nebo 3 vety a 2, nebo 3 cisla, aby ctenar mel predstavu o co jde,  nebo dokonce, chran Buh , ctenar by byl schopen si udelat svuj vlastni nazor . To prece nemuzeme dopustit,  / ze jo soudruzi novinari  v CTK a LN /, to nedovolili ani komunisti, ti vzdycky rekli ctenarum,  jenom to co chteli

P. Fiala 26.3.2012 14:51

Právní řád pro EU a národní státy

Rozlišují se tři základní typy právních předpisů EU: nařízení, směrnice a rozhodnutí.

Nařízení se podobají zákonům, ale na rozdíl od zákonů vnitrostátních platí ve všech členských zemích Unie.

Směrnice stanoví základní pravidla, ale jakým způsobem budou tato pravidla vyjádřena v legislativě jednotlivých zemí (tzv. provedena do vnitrostátního práva), o tom rozhodují vlády jednotlivých zemí samy.

Rozhodnutí stanoví pravidla pro konkrétní oblast a platí pouze pro danou osobu či organizaci, jež je v příslušném rozhodnutí uvedena.

Že by důkaz o neokomunismu v ČR. Ti čeští byli vždy komunističtější jak ti ze SSSR.

R. Kohoutek 26.3.2012 14:47

:-|

EU se nedá reformovat. Je potřeba jí zrušit a začít znovu na úplně jiných principech.

J. Mrázek 26.3.2012 13:58

Přebytek unie způsobuje nedostatek všeho...

Ještě zbývá toaleťák (pamatujete?), nitě (nejsou nitě, někdo na nás šije boudu.......už dvacet let...), máslo už bylo v Dánsku, že by následně (díky zeleným šílencům) došla elektřina??? Nic není nemožné....

J. Dlohoš 26.3.2012 12:17

Bude V ČESKU nedostatek vepřového?

Správná otázka zní: Bude V ČESKU nedostatek vepřového, zatímco v Německu s mnohem silnější kupní silou bude dostatek kvalitnějšího a levnějšího, přestože mají nastaveny přísnější normy než nařizuje EU?

P. Zeman 26.3.2012 13:33

Re: Bude V ČESKU nedostatek vepřového?

...a kdo, komu a podle či pro koho ona dementní pravidla EU nastavuje? Proč by třeba německý úředník nenařídil (s posvěcením těch nedouků, které jsme vyslali do Bruselu) celé EU větší klece třeba podle stávající německé normy? Proč se tak může dít, nechám na vašem popřemýšlení. Pochybuji ale, že to sviňky nějak výrazně ocení.

R. Folwarczna 26.3.2012 14:41

Re: Bude V ČESKU nedostatek vepřového?

Proč se asi sviním říká svině? Březí prasnice nebudou ve společných výbězích radostně skotačit s ostatními prasátky, spíše se s nimi požerou a možná i potratí.

Zemědělské dotace od EU jsou pro české podmínky nastaveny úplně blbě, protože se při jejich výpočtu vychází z počtu hektarů vlastněných jednotlivým farmářem. Takže u nás platí: nejsou hektary, nejsou prachy. Dostaneš něco málo za kus dobytka a to je celé.