3. dubna 2012 17:28, aktualizováno  17:35 Lidovky.cz > Byznys > Moje peníze

Exekutorská komora má nového prezidenta. Stal se jím Jiří Prošek

Exprezidentka Exekutorské komory Jana Tvrdková (uprostřed), nově zvolený prezident komory Jiří Prošek (vpravo), vlevo člen prezidia Exekutorské komory David Koncz  | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Exprezidentka Exekutorské komory Jana Tvrdková (uprostřed), nově zvolený prezident komory Jiří Prošek (vpravo), vlevo člen prezidia Exekutorské komory David Koncz | foto: ČTK

PRAHA Sněm soudních exekutorů zvolil nové vedení Exekutorské komory. Prezidentem se stal dosavadní viceprezident Jiří Prošek. Ve funkci vystřídal Janu Tvrdkovou. Novým viceprezidentem je David Koncz. Informovala o tom mluvčí komory Petra Báčová.

Dalšími členy prezidia jsou Vladimír Plášil, Stanislav Pazderka a Michal Rudý. Tříletý mandát skončil k dnešnímu dni vedle Tvrdkové také Arnoštu Hofmanovi a Ingrid Švecové.

ČTĚTE TAKÉ:

Tvrdková je soudní exekutorkou z Prahy 4, exekuční činnost vykonává od roku 2001. Prošek je z Exekutorského úřadu Plzeň - město a exekutorem je necelých pět let.

Nové vedení se chce věnovat osvětě a vzdělávání

Nové prezidium se chce zaměřit především na osvětovou a edukační činnost směrem k veřejnosti. Exekutorská komora sdružuje asi 146 soudních exekutorů. Exekutory vybírá komora a jmenuje je ministr spravedlnosti.

Lidovky.cz, ČTK

Advantage Consulting, s.r.o.
PROJEKTANT V CENTRU PLZNĚ

Advantage Consulting, s.r.o.
Plzeňský kraj
nabízený plat: 35 000 - 65 000 Kč