24. listopadu 2009 11:52 Lidovky.cz > Byznys > Moje peníze

Holiday Inn láká před Vánoci tchyně do svých hotelů. Ať je o svátcích klid

Hotel (ilustrační foto) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Hotel (ilustrační foto) | foto: Shutterstock

LONDÝN Britským rodinám má před vánočním stresem pomoci poslat tchyni do hotelu. Sít Holiday Inn jim nyní nabízí výrazné slevy.

Síť hotelů Holiday Inn v Británii dnes nabídla, že lidem pomůže snížit stres spojený s přípravou vánočních svátků, a to slevou na pokoje objednané pro tchyně.

Rodiny, které si chtějí předejít případnému napětí v domě po dobu těchto svátků, mají možnost poslat svou tchyni do některého ze 194 hotelů Holiday Inn. Tento řetězec pro takové případy poskytuje od 23. do 29. prosince slevu 25 procent.

"Vánoce mohou být ohromně vyčerpávající, zvláště pro rodiny, které mají připravit slavnosti a jídlo. Riziko hádek je pětkrát vyšší (než obvykle)," tvrdí odbornice na mezilidské vztahy Kirsten Gronningová. A myslí to zjevně vážně, poznamenala agentura AFP.

ČTK

Naděje pro neplodné páry: Česko zavádí novou metodu mrazení vajíček
Naděje pro neplodné páry: Česko zavádí novou metodu mrazení vajíček

Státní ústav pro kontrolu léčiv schválil v nedávné době zcela novou metodu mrazení vajíček. Měla by eliminovat riziko poškození vajíčka při rozmrazení a dát tak ženám, které podstupují umělé oplodnění, větší šanci na úspěch.

Najdete na Lidovky.cz