Diskuse k článku: Je čas přitvrdit, postupujme hromadně, šikuje web proti poplatkům

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 4
  • Poslední: 24.1.2013 11:16
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
L. NĚMEC 24.1.2013 11:16

Kdy nastane čas?

A kdy nastane čas přitvrdit proti zvedání poplatků vybíraných státem? Kdy se začneme bránit proti vysokým daním, přerozdělování našich výdělků a pozvolnému omezování svobod?

V. Sýkora 24.1.2013 11:05

Jsou to upíři!!

Jasně, jsou to upíři!! Každopádně vám důrazně doporučuji, seďte doma a vůbec nevycházejte z domu! A to i v případě, že byste nedejbože něco potřebovali (snad koupit-fuj!). Všude venku totiž číhají zlí a oškliví obchodníci, kteří vám budou chtít něco prodat, ale za to budou chtít vaše peníze (to je hnus, velebnosti).

Co nejdříve požádejte svoje demokraticky volené zástupce od vaší Díry až po tu Bruselskou, aby to slizké obchodování už konečně a navždy zakázali! Jedině pak totiž může pro vás na této nemocné kuličce nastat Ráj. Až vám nikdo nebude smět nic prodat, budete se mít teprve skvěle. Nebudete totiž muset těm nenažraným kapitalistickým vydřiduchům platit už vůbec za nic. Samozřejmě taky žádné peníze už dostávat nebudete, ale nebojte se, stát se o vás jistě rád postará a všechny vaše skromné potřeby komfortně zajistí.

Pro ty ostatní, kteří ještě vládnou nějakými mozkovými buňkami bych jen uvedl, že každá taková transakce, kdy chceme něco získat a musíme něco zaplatit, se nazývá Obchod. A záleží i na vás, na jaké podmínky přistoupíte, ale také záleží, zda na vaše podmínky přistoupí druhá strana. Pokud máte pocit, že vaše pozice při obchodování není ve srovnání s protistranou tak silná, příčina vězí většinou v nějaké státní regulaci. Pokud máte pocit, že těch peněz, za který byste si něco chtěli koupit, máte pořád míň a míň, pohleďte na svou výplatní pásku, zjistíte, že už nyní jde 55% vašeho výdělku do státní kasy. Viníka opět nehledejte mezi obchodníky. Díky!

J. Vydra 24.1.2013 9:46

do toho!!

držím palce, banky se pakujou a my to platíme! Jeden z nejhorších aspektů kapitalismu, nenasytný upíři!

M. Frank 24.1.2013 10:48

Re: do toho!!

Jo to je neprijemny aspekt, ale jeste neprijemnejsi jsou pro mne aspekty komunismu, jako je ztrata svobody, majetku. lidske dustojnosti a jakekoliv perspektivy. Jsem stastny, ze mohu zit ve svobodne spolecnosti. Penize si nepujcuji a polatky neplatim.

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...