Diskuse k článku: Karel Gott zažaloval stát. Chce omluvu a milionové odškodné

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 7
  • Poslední: 11.4.2014 7:52
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
i. rasmonn 11.4.2014 7:52

Karle ,

děláš to dobře, ta Česká verbeš, umí jen okrádat , a říkají si dnes, Demokraté, za komunismu to byli jen oběti komunismu, jo jsou to pořád ti hybatelé - převlíkači a zloději a podvodníci typu ,Kalousek,Komárek,Topolánek,Vondra, Jaceňujuk, Kodeš a další verbeš.

j. kříž 3.4.2014 19:26

československá normalizační superstár

chce od státu kromě vyznamenání také omluvu hele karle di se wole vycpat i s klausem

V. Grycz 3.4.2014 16:48

Dementi

v občansko-právním sporu nepotřebujete advokáta. V tomhle případě stačil daňový poradce, který vyběhl z tupouny z FÚ.

J. Vydra 3.4.2014 16:17

Státní úředníci jsou arogantní náfukové

mě se stalo něco podobného. Kdyby se úředníci omluvil a byli jen trošku normální, nesoudil bych se 5 let pro 50 tisíc. Ale dej bl bci funkci, a on nejenže vymyslí lestro, ale začne se chovat jak car vší rusi.

T. Pansky 3.4.2014 15:22

Opet vsemocny stat ... a obcane, ty plac.

Jenze stat narazil na cloveka, ktery si muze dovolit ekonomicke poradce.  Takze ten clovek ma sansi se obhajit.  Ale co narmalni obcane, kteri si obhajce nemohou dovolit?  Nic.  Stat je proste sezere. ... Tohle je Ceska republika soucasnosti.  Nevoleni soudci, poskokove statni moci, mohou rozhodovat jakkoliv a obcane na ne nemohou.  Ted si predstavte, ze by se zacali soudci volit jako se voli i v nekterych jinych statech.  To by se najednou museli soudci zacit bat a zacit uvazovat, co to spravedlnost a jak ji aplikovat.  Za nesmyslna rozhodnuti by totiz soudci nebyli zvoleni.  Safra, nemeli bychom tedy vyzadovat primou volbu soudcu?

J. Vydra 3.4.2014 16:14

Re: Opet vsemocny stat ... a obcane, ty plac.

no tak to by byl ještě větší bor del než je teď, vy chytrej. Každej bohatej by si koupil soudce a dohlížel na to, aby soudil podle něj! Zdegenerovaná morálka v této republice je tak ubohá, že to co je dneska by bylo ještě nádherný! Jen to nechte bejt, a radši tlačte na to, aby tu byla normální možnost odvolání a rychlejší soudy.

T. Pansky 3.4.2014 22:38

Re: Opet vsemocny stat ... a obcane, ty plac.

Pane Vydro, ty soudci jsou voleni na dobu urcitou (pokud byste se o to zajimal, tak byste si to nasel, vy chytrej).  Soudce, ktery je podezrely, ze je "koupenej", nejenze nebude priste zvolen (a patrne uz nikdy), ale bude vyloucen z pravnicke komory, coz znamena, ze nebude moci pracovat ani jako pravnik !!!!!   V tomto pripade neni treba dalsich odvolani, kterych se dozadujete vy.  Soudy by byly prirozene rychlejsi, protoze soudci by se bali, ze pri narceni z lenosti priste nebudou zvoleni !!!!!  Jak jednoduche a jak funkcni.  Jenze Cesi (kterych jste ukazkovym prikladem) stale hledaji problemy tam, kde nejsou.  Preji hezky den.