Diskuse k článku: Nejezdit. Jediná účinná obrana proti mašinerii 'předváděček'

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 4
  • Poslední: 17.6.2012 22:40
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Chaloupka 17.6.2012 22:40

myslící člověk se prostě žádných předváděček neúčastní

jenom opravdovýá hlupák si může myslet,. že je nějaký výlet zadarmo či se nechat nalákat na to že byl vybrán a vyhrává tu či onu jedinečnou  vzácnost bez které se přece nedá žít.  VĚŠKERÉ PODOBNÉ NABÍDKY VŮBEC NEOTEVÍRÁM A AUTOMATICKY JE HAZÍM JE DO POPELNICE.   KDO TAM NEČINÍ MŮŽE SI POSLÉZE STĚŽOVAT JEN NA SVOJI NAIVITU A HLOUPOST.  

J. Dvořák 17.6.2012 18:54

Jen jednou mně žena přesvědčila !

Chtěli opsat občanku a ptali se jestli jdeme taky na tu prezentaci.Předtím ženě říkali máte u nás těch šedesát tisíc tak proč si nepřijdete ?Měl to být zájezd do horoucích pekel,někam na ostrovy,cestu si platíme zbytek je ól inkluzíve.Utekli jsme včas,ovšem žena naříkala po cestě domů,třeba by nám to dali !No to určitě !!!

V. Ondys 16.6.2012 11:38

:)))))))))) Nejezdit?

Přesně, pokud mi někdo z důvěryhodných známých v mém okolí nedoporučil firmu s jejich produkty jako spokojený zákazník, jinak je problematika přímého prodeje mnohem komplikovanější, než se autoři snažili podsunout z hodně pochybných, povrchních i vyloženě hloupých důvodů. Ale to je v současném méééééédiálním světě celkem běžné se snadnější nutností urvat zákazníka v pokleslém stylu :)))))) stejně bezohledných prodejců.

D. Kramolišová 16.6.2012 11:32

Myslím, že...

Myslím, že to nepomůže..můj táta má 88 a vzhledem k demenci už nedokáže pochopit tuto dobu. Bohužel se podepisuje stáří...a já jako obstarožní dcrunka zjistila...že táta cestuje mezi dodavateli plynu a elektřiny jako otřelý mazák. Bydlím mimo a je zcela zbytečné říkát: neotvírej..nepodepisuj...v mnoha případech se senioři chovají jako děti...akorát je nemůžete kárat...svatá věta, která asi bude i na pomníku..._nebudu rozeírat_