Diskuse k článku: Rybí tuk s tváří Neumannové dorazil do Liberce. Ten by na ni nejradši zapomněl

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 62
  • Poslední: 20.3.2013 20:03
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
P. Šraier 19.3.2013 16:37

Katka si taky někdy MYSLÍ???

...no to by do ní jeden neřekl...8-O

J. Feřtková 19.3.2013 16:21

Chudák Katka :-)

Ale chalupu na Šumavě má vážně moc pěknou :-)

J. Dvořák 19.3.2013 16:12

Neumanový narostly místo rukou hrábě !

Takže doufá že si nahrabe a bude slavná a bohatá,asi jako Babica a jeho dobroty které když uvařil v Afganistánu našim vojákům tak se všichni museli taky shromáždit na latríně na delší dobu !To bude něco pdobnýho,po tom rybím tuku taky budete povykovat na hajzlíku jak jí to povíte,ovšem zvednout se bude veliký riziko !

A. Riedel 19.3.2013 16:14

Re: Neumanový narostly místo rukou hrábě !

Češi jsou holt zvyklí jen na smradlavé žrádlo. Nic nového pod sluncem, Chce se mi zvracet...

J. Kalina 19.3.2013 16:00

prasokráva podvodnická bych jí tou běžkou

přetáhnul ty půlky že by viděla

A. Riedel 19.3.2013 16:05

Re: prasokráva podvodnická bych jí tou běžkou

Závist a vztek z vás doslova kape. Typická reakce na jakéhokoli úspěšného člověka... co dokázal víc, než se debilně ožírat v hospodě.

J. Dvořák 19.3.2013 16:13

Re: prasokráva podvodnická bych jí tou běžkou

To víme že si úspěšně nakradla,to připomínat nemusíte holoto !

A. Riedel 19.3.2013 16:19

Re: prasokráva podvodnická bych jí tou běžkou

Jestli si nakradla, to nevím, ale myslím si, že vám to z té smradlavé pivní žumpy tak jen připadá. Když si někdo vydělá poctivě (a za Neumanovou nikdo závody nevyhrál), hned ho podezíráte, že si to nakradl a házíte chytré podnikavé lidi do jednoho pytle s  pár vychcanými podvodníky.

Negramotná nemyslící holota jste spíš vy!

J. Kodeš 19.3.2013 16:27

Re: prasokráva podvodnická bych jí tou běžkou

lejnocuc riedel..klausovec  a blbec

A. Riedel 19.3.2013 16:44

Re: prasokráva podvodnická bych jí tou běžkou

Nejste primitiv Lin Nguyen?

Klausovec rozhodně nejsem, volil jsem Jeho Jasnost knížete Schwarzenberga.

A blbec jsem takový, že jsem si poctivou prací vydělal tolik peněz, že bych mohl po pěti letech v penzi vytapetovat pětitisícovkama Václavák. Zato vy jste zřejmě hlupák na dávkách...

J. Kodeš 19.3.2013 16:26

Re: prasokráva podvodnická bych jí tou běžkou

ty vole..kradla a okradla,jako ta firma,co ten pro ni dělá.

zásluhy máme trvalé,ale svědomí,že kradu a kradu tyto zásluhy zhatí.

sviňka jedna

A. Riedel 19.3.2013 16:59

Re: prasokráva podvodnická bych jí tou běžkou

Ale, ale, copak ukradla zrovna vám?

Jinak: "vylízaného ubožáka" mi vyčítáte, ale "vůl" a "sviňka" vám nevadí? Dobře... přiostřím svůj slovník...

J. Kalina 19.3.2013 20:59

Re: prasokráva podvodnická bych jí tou běžkou

víš prd co ze mě kape lexo kačeny by mě bylo líto kdyby někam zalezla a nevystrkovala furt čumák takhle to ale vypadá že chce škubat a škubat pač to tady de

jinde by lezla kanálama ale to je najinou debatu

A. Riedel 19.3.2013 21:48

Re: prasokráva podvodnická bych jí tou běžkou

Je fakt, že nevím, co z vás zrovna kape (že by inkontinence?), ale závidět úspěšným a bohatým lidem umíte parádně. Ta Katka neudělala nic jiného, než že na základě vlastní výborné zkušenosti se uvolila trochu propagovat vynikající výrobek.

Podle závistivého ksindlu ze zaflusaných putyk by měla proto lézt kanálama?

Já mám s Omegou-3 Forte stejně vynikající, už tříleté zkušenosti a plivání ubohých buranů výše mně absolutně nezajímá. .

J. Kalina 20.3.2013 8:01

Re: prasokráva podvodnická bych jí tou běžkou

hele mastná kyselino mě je buřt jakej byznys kdo dělá mě nasírá když někdo udělá 100 000 000 tunel a tváří se že se ho to netýká

A. Riedel 20.3.2013 8:53

Re: Nechutná závist

Tak proč vám vadí, že propaguje zdravý výrobek? Kvůli penězům to nedělá, těch pár pitomých tisícovek ji určitě nevytrhne. I kdyby udělala tunel za sto milionů, téhle záležitosti se to absolutně netýká, pokud by to bylo něco trestného, určiitě by ji za to stíhali. Jinak je to jen závist zaprděného neschopného čecháčka, který má sotva na pivo.

J. Kalina 20.3.2013 9:30

Re: Nechutná závist

hele ty seš natvrdlej až to bouchá dveřma, já bych si tu rybinu hrozně rád koupil dal bych to užívat i dětem a příbuznejm ale nekoupim protože to propaguje podvodnická zlodějská držka a já tomu prostě nevěřím a právě proto že to tady hromadě lidí nevadí tak jsme všichni v prd.li protože tolerujem zloděje podvodníky cirkusáky v politice na uřadech i ve spotu pač to že si někdo vozí řiť drahou károu z něj úspěšného a slušného člověka nedělá u nás spíše naopak lexo

A. Riedel 20.3.2013 12:15

Re: Nechutná závist

U vás je holt každý, kdo neryje držkou v hnoji, zloděj, podvodník, vzdělaní lidé cirkusáci v politice a na úřadech a každému, kdo má drahé auto, závidíte. Chcete snad, aby zemi řídili burani ze smradlavé putyky, co neumějí pořádně ani vybraná slova a dělá jim obtíže správně napsat větu? Nebo kdo by tady měl podle vás vládnout? Jak jste přišel na to, že Kateřina je "podvodnická zlodějská držka", když se ujala organizace šampionátu, který bez jejího přičinění skončil velkými dluhy, když to rozkradli různí "funkcionáři"? A ta chátra, co za bolševika neúnavně rozkrádala, na co přišla podle hesla "kdo nekrade, okrádá rodinu", nic?

J. Kalina 20.3.2013 12:43

Re: Nechutná závist

no vidíš to lexo a burani podvodníci a zloději to tady právě říděj já bych ještě dodal absolventi všelijakejch švindlkurzů a v neposlední řadě čůráci a podle toho to tu vypadá  půlka z nich sou ty soudruzi co se snima oháníš no a káča je v tom namočená s nima mimochodem jakou máš káru ty??

A. Riedel 20.3.2013 14:16

Re: Nechutná závist

Pokud vím, všichni členové vlády mají vysokoškolské vzdělání. Jaké vzdělání máte vy, abyste je mohl hodnotit? Kalousek byl nedávno vyhlášen jedním z nejlepších ministrů financí zemí EU! Že musí splácet obrovský dluh po socanech, bez čehož by byl současný rozpočet téměř v přebytku, není jeho vina.

A o těch švidlkurzech pomlčte, Bilaka (RNDr!) museli po příchodu do Prahy učit, jak se drží příbor.

Kateřina se ujala organizace šampionátu jako úspěšná sportovkyně a proto neměla přehled o podvodech čecháčků, kteří její neznalosti jen zneužili.

Jak to tu vypadá? Tak, že Česko je díky současné vládě a především Kalouskovi ekonomicky jednoznačně uznávanou nejlepší zemí bývalého "socialistického tábora".

Žádnou káru jsem nikdy nepotřeboval, nějakou zrezavělou plechovku na kolech     máte spíš vy. Já jsem měl z titulu zaměstnání volnou jízdenku po celé Evropě a ač nestraník, jezdil jsem na delší cesty (třeba do Paříže) lůžkovým vozem 1.třídy (se vším zaopatřením), nejraději (západo)německým.

J. Kalina 20.3.2013 17:11

Re: Nechutná závist

no jooo lexo tak ty seš železničář a ještě ke všemu milující chemika kalouska na jehož padácích který nechal ušít bůhvíkde a draze je prodal armádě se zabíjeli lidi nebuď naivní lexo EU není žádný měřítko pro ekonoma je jasný že si tam kalousek chystá flek páč ví že totu pude brzo doháje když to tuneluje už 20let hele lexo vy budete asi blázen jen vám vo tom nikdo asi neřek

A. Riedel 20.3.2013 17:37

Re: Nechutná závist

To měl kontrolovat ty padáky osobně? Potrestal ho za to někdo? To jen někdo parádně odflákl práci, což je v Česku obvyklé. Takže jste blázen spíš vy.

Jsem bývalý pracovník nejvyššího drážního úřadu, který tady 35 let organizoval spolu se čtyřmi kolegy železniční nákladní dopravu, která do našeho odchodu do penze tvrdě vydělávala. O ekonomice tedy na rozdíl od vás něco vím.

Pokud vím, tuneluje to tady už patnáct let prolhaný ožrala Zeman, nejdřív s Klausem a Grossem, pak se Sobotkou a dalšími kumpány. Já nedám na pindy ubohých buranů, pro mne je směrodatná oficiální statistika. Že se blbcům nelíbí, že mají hluboko do koryta, svádějí to na rozumnou vládu a na Kalouska a nevidí, že je to jen díky jejich blbosti, za to já nemůžu. Vysvětlovat vám to nebudu, stejně byste to nepochopili, protože o tom nemáte ponětí.

Do háje to tady půjde, až začne úřadovat Sobotka, pak pojedeme raketovou rychlostí řeckou cestou.

J. Kalina 20.3.2013 19:09

Re: Nechutná závist

ajaj nejvyšší železničář a co kolega koloťuk standa grosů pokecáte někdy?? hele nemusel bejt nejvyšší ajznboňák jeden ze 4 mušketýrů v rudý partaji na takovej flek se přeci nedával jen tak nějakej pepík co kdyby přijel vlak ze svazu. Ale musí se nechat že ste to v lati měli né jak dneska že sem přijede 100 vlaků z lehkým topným olejem a zmiznou jak pára nad hrncem no možná by ses měl míry zeptat jak to tenkrát uplácali Nicméně k těm padákům mirek měl určo provést kontrolní seskok

A. Riedel 20.3.2013 20:03

Re: Nechutná závist

Gross byl jen pomocník strojvedoucího, s takovými ubožáky jsem se nikdy nebavil. V partaji jsem nikdy nebyl, to jsem už snad psal. Vytáhli si mě tam sami, protože jsem podal několik tehdejších "zlepšováků", které se okamžitě uskutečniky a osvědčily. Vůbec nemáte ponětí, jak to za totalty vypadalo na centrálních úřadech, tam mohli být jen vzdělaní lidé, tam se totiž muselo myslet a hlavně něco dělat, což kovaní komunisti přirozeně neuměli. Vzali mě tam přesto, že jsem měl v posudku, že jsem "protisocialistický živel" (nebo právě proto?). S StB se starala o úplně jiné věci, než o lidi na ústředních úřadech,  Vedoucí ZÚ mi bez řečí několikrát ročně podepisoval souhlas k vycestování na Západ.

Když se k nám náhodou dostal skutečný bolševik, rychle jsme se ho zbavili, svině jsme mezi sebou netrpěli. 

Ze Svazu vlaky končily v Čierne pri Čope, kde se muselo všechno překládat na normální rozchod, zato obráceně stály odstavené vlaky pomalu v každé stanici  od České Třebové až po Čiernou.

P. Pilík 19.3.2013 15:45

Je to jen podvod

Omega 3 lze v hypermarketu koupit měsíční dávku za cenu nižší než 100 Kč v originální krabičce. Tito "obchodníci" nám poslali tobolky bez jakéhokoli označení volně nasypané v obálce.

A. Riedel 19.3.2013 16:03

Re: Je to jen podvod

Přípravek Omega-3 Forte je vyráběn specifickým náročným výrobním postupem v Norsku a je distribuován ve formě blistrů po 30 tabletách. S "omegou-3" ze supermarketů mají společného asi tolik, jako insulin s pervitinem.

P. Tomek 19.3.2013 15:39

Fuj

Je to jen sprostá podvodnice s hroší kůží.

J. Pecka 19.3.2013 15:24

možná,

si nenahrabala dost?

A. Riedel 19.3.2013 14:10

Závistivý vztek z Liberce

Přípravky firmy NaturaMed z Českých Budějovic už tři roky užívám a velice mi pomáhají. A cena 600 Kčs za balení na dva měsíce mi připadá nesmírně nízká.

J. Klepal 19.3.2013 14:23

Re: Závistivý vztek z Liberce

Jen pro zajímavost, na kolik vás přijde jeden litr takto zkonzumovaného rybího tuku, ten v době, kdy se dával dětem povinně na základních školách, stál 10 korun, nebyl ovšem v kapslích, ale polykal se přímo z domů přinesené lžíce.

Najdete na Lidovky.cz