Diskuse k článku: Slevy zaútočí už po Vánocích

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 2
  • Poslední: 20.12.2007 18:47
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
20.12.2007 17:40

no hlavne , ze spevnuje ceska mena!!!, ze jo !!!

a ty kecy ze se spevnuje ceska mena , ze ceny budou padat , jo nic se nedelo a ty vyprodeje delaji kazdy rok .  a to kvuly vyprodani zasob  a vycisteni skladu na jaro -- zadny  laskyplny cit k zakaznikum to neni, jen vycisteni skladu -- a v lednu uz nas budou zase masirovat a pripravovat na jaro - na nase zahradky  -- no proc asi protoze, retezce maji min. tri mesice splatnosti faktur  --   takze je jedno jestli bude zbozi lezet ve skladu u vyrobce nebo velkoobchodu a nebo lezet v prodejni plose v supermrketu!!!!!!!!!!!!!!!!! kdyby byla splatnost 14dnu , tak by to "masirovani a priprava na sezonu " by byla skutecne az pred zacatkem  sezony!!!!!

TAKZE ZADNA "LASKA"  JEN JE ZAPOTREBI PRODAT "LEZAK" KTERY SE STAL LEZAKEM , JELIKOZ HO NA VANOCE NIKDO NECHTEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A KDYZ CLOVEKU NAPISES SLEVA -- TAK PRESTANE UVAZOVAT A ZAPNE SE   """" A TO SE VYPLATIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII"""""""" jsme skutecne stado ovci a vol. !!!!! 

20.12.2007 18:47

zdravím f-PRAG, ten nám tu ještě chyběl

abychom mohli konečně vychutnat češtinu s hrubkami a bez háčků a čárek. Pokud si někdo opravdu nedokáže ani nastavit své Windows tak, aby mohl komunikovat česky, tak by se měl tou vlastní poslední větou cítit popsán. Vztahovat to na ostatní je nesmysl.

Výprodej začíná už přímo ve vánočním provozu. Dnes, tři dny před finišem, jsem například dostal v klenotnictví 30% slevy na prstýnky, které dostanou mé ženské. Tedy manželka se smaragdem, snacha s onyxem, aby to souhlasilo s jejich hvězdným znamením. Některé obchody už dnes večer pře>-dělávají cenovky, oblečení jde už o 50% dolů. Po Novém Roce začne oficiální výprodej, to už budou ale ty pěkné věci pryč.