17. července 2011 21:23 Lidovky.cz > Byznys > Moje peníze

Tip6tka: dvě hodiny bez výsledků a výherce bral 5 tisíc

Logo loterijní hry Tipšestka | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Logo loterijní hry Tipšestka | foto: tipsestka.cz

PRAHA Očekávaný útok nové číselné loterie Tip6ka na tradiční Sportku proběhl rozpačitě.

Výsledky losování první loterie, která má narušit letitý monopol hry Sportka společnosti Sazka, byly dostupné až zhruba dvě hodiny po avizovaném losování. Přestože se losování Tip6ky uskutečnilo zhruba hodinu před losováním Sportky, sázející Tip6ky se i tak s výsledky mohli seznámit o zhruba hodinu později než sázející Sportky.

INFOGRAFIKA

Organizátor nové loterie, společnost Tipsport, přijímala sázky do 18.55. Na svých internetových stránkách slibovala, že výsledky losování budou zveřejněny krátce poté. Desítky minut poté se ale nešlo na internetové stránky Tipsportu vůbec připojit.

Čtěte více o výhrách v Tip6ce:

Konkurovat nemohla Tip6ka ani výší výher. Přestože Sportka včera vyplácela výhry až od třetího pořadí, jejich výherci si přišli v prvním tahu na 27 509 korun a v druhém tahu na 20 632 korun. Ani v Tip6ce první cenu nikdo nevyhrál, na druhou se vyplácelo 5 351 korun. Podle dřívějšího sdělení Tipsportu má jít na výhry Tip6ce 55 procent prosázených peněz, těch mělo být v prvním týdnu podle očekávání Tipsportu kolem tří milionů korun.

Advantage Consulting, s.r.o.
REFERENT MONTÁŽNÍHO CENTRA

Advantage Consulting, s.r.o.
Středočeský kraj
nabízený plat: 35 000 - 38 000 Kč