24. listopadu 2008 16:36 Lidovky.cz > Byznys > Moje peníze

Ve Sportce se hraje o historicky nejvíc peněz

Sportka | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Sportka | foto: Hynek Glos, Lidové noviny

PRAHA O nejvyšší individuální výhru ve více než padesátileté historii číselné loterie Sportka se bude hrát při středečním slosování prvního tahu. Ve hře bude jackpot s prémií v celkové výši téměř 116 milionů korun. Sdělil to mluvčí společnosti Sazka Zdeněk Zikmund.

V případě, že by padl jackpot s prémií, šlo by o nejvyšší individuální výhru ve více než padesátileté historii číselné loterie Sportka. I výherce samostatného jackpotu by se zařadil mezi desítku sázejících s nejvyšší výhrou, uvedl. 

Ve hře bude jackpot s prémií v celkové výši 115,9 milionu korun. Částku 65,9 milionu z toho představuje prognózovaný jackpot. Dalších 50 milionů je pak zimní prémie.

Milionové výhry padly také při nedělním slosování číselné loterie Sportka. Štěstí se usmálo na sázejícího, který si v hlavním městě vsadil tiket vyplněný ve všech deseti sloupcích včetně doplňkové hry Šance. Správně tipovaná čísla 1, 20, 23, 31, 41 a 44 mu ve druhém tahu přinesla výhru ve výši přes 32 milionu korun. Další miliony vynesla doplňková hra Šance, kde
se výhra vyšplhala na 2,7 milionu korun.
ČTK

Letní pohledy ke stažení: Vytiskněte, vymalujte a pošlete
Letní pohledy ke stažení: Vytiskněte, vymalujte a pošlete

Chcete někomu udělat radost pohledem, který domalujete a vybarvíte s dětmi? Připravili jsme celou sérii, kterou si zdarma stáhnete. Využít ji mohou i účastníci našeho Letního kolotoče.