23. května 2013 18:14 Lidovky.cz > Byznys > Moje peníze

Vodafone rozšiřuje nabídku o pět nových neomezených tarifů

Telefonování (ilustrační foto) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Telefonování (ilustrační foto) | foto: Shutterstock

PRAHA Společnost Vodafone nabídne od pondělí firemním i nefiremním zákazníkům pět nových tarifů s neomezeným voláním a SMS od 249 do 1499 Kč měsíčně pod označením Red. Nejvyšší tarify obsahují i volné minuty pro roamingové volání a volání do zahraničí a až deset GB dat v rámci připojení k internetu. Firma to oznámila na tiskové konferenci.

Základní tarif Red bude za 699 korun obsahovat neomezené volání a SMS do všech sítí a 1,5 GB přenesených dat. Konkurence podobný tarif nabízí za 749 korun měsíčně. Nejvyšší tarif Red Premium obsahuje za 1499 Kč vedle volání a SMS do všech sítí v ČR deset GB dat, 1000 minut hovorů do zahraničních sítí, 600 minut na příchozí a odchozí hovory v roamingu a 300 MB dat v zahraničí.

Ceny platí jen při uzavření smlouvy na dva roky, jinak se zvyšují o 63 až 167 korun. Stejné částky si zákazník k tarifům připlatí v případě pořízení dotovaného mobilu.

ČTĚTE TAKÉ

Stávající tři neomezené tarify budou dál platit, jen je operátor vyřadí z nabídky. U základního neomezeného tarifu bude zákazník dál platit dosavadních 691 Kč měsíčně a objem přenesených dat mu vzroste na 1,5 GB.

K tarifu zvýhodněný telefon nebo zabezpečení

Tarify Red jsou součástí celosvětové strategie skupiny Vodafone a postupně je představila nebo se je chystá představit většina poboček po celém světě.

Součástí nových neomezených tarifů bude i nadále možnost pořídit si k tarifu zvýhodněný telefon. Součástí nabídky je i aplikace na zabezpečení telefonu.

Vodafone, stejně jako T-Mobile, přišel s neomezeným voláním před měsícem v reakci na nabídku Free od Telefóniky. Celkem u Vodafonu na nynější tři neomezené tarify přešlo přes 150 tisíc zákazníků. Celkově u všech tři operátorů je to přes půl milionu klientů.

Lidovky.cz, ČTK

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!