Diskuse

Na neštěstí dlužníků se začíná přiživovat čím dál více firem

Nabízejí pomoc dlužníkům, ve skutečnosti jim často ještě uškodí, když je připraví na poplatcích o tisíce korun. Jde o nový fenomén – oddlužovací společnosti, které pod záminkou pomoci od dlužníků inkasují provize v řádů tisíců korun. Podle vyjádření největších poskytovatelů půjček oddlužovacích agentur v Česku v posledních měsících velmi rychle přibývá.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

M. Černík

25. 3. 2010 0:11
exekutorské firmy = lichváři a zloději

Je zajímavé že desitky let se dalo žít bez těchto pijavic a gaunerů. Jejich zrod je dalším květem polistopadových hnusáren ? Nejspíš ano.

0 0
možnosti
IS

I. Simacek

24. 3. 2010 20:53
zákony džungle

Říká se tomu normálně hyenismus. Ten v této společnosti kvete výborně.

0 0
možnosti
JT

J. Tínek

24. 3. 2010 20:38
A co na to zákonodárci ?

Mělo by se zákonem zakázat, aby mezi věřitele a dlužníka vstupovala další společnost.

A pokud vstoupí, aby taková smlouva byla neplatná....

0 0
možnosti

Ideální na snídani i rychlou večeři? Test čerstvých sýrů s jogurtem Hollandia
Ideální na snídani i rychlou večeři? Test čerstvých sýrů s jogurtem Hollandia

Jemná krémová textura, svěží chuť a univerzální využití v každodenní kuchyni. Redakce eMimina otestovala dva čerstvé sýry s jogurtem od české...

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.