Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

NOVA Sport se vrací na kabel. Televize se dohodla s UPC

Média

  7:00
PRAHA - Mediální společnost CET 21 se dohodla s firmou UPC na opětovném zařazení stanice Nova Sport do nabídky kabelové televize. Součástí dlouhodobé dohody je také zařazení programů Nova, Nova Cinema a Fanda v rozlišení HD. Firmy to oznámily ve společném prohlášení.

Mediální společnost CET 21 se dohodla s firmou UPC na opětovném zařazení stanice Nova Sport do nabídky kabelové televize foto: Shutterstock

„Těší nás, že jsme se dohodli s největším kabelovým operátorem v České republice na dlouhodobé spolupráci. Díky ní si budou moci zákazníci UPC vychutnat naše programy v té nejvyšší možné kvalitě a zároveň sledovat exkluzivní obsah a atraktivní sportovní události na prémiovém kanálu NOVA Sport,“ uvedl říká Christoph Mainusch, jednatel a generální ředitel skupiny Nova.

NAPSALI JSME:

NOVA Sport bude možné spolu s ostatními prémiovými sportovními programy naladit v rámci balíčku Sport. Ve standardní programové nabídce se ve všech tarifech objeví rovněž Nova, Fanda a Nova Cinema ve vysokém rozlišení. „Dlouhodobě se snažíme udržovat a zvyšovat hodnotu televizních balíčků pro naše zákazníky. Myslím, že především fanouškům kvalitního hokeje, fotbalu nebo MotoGP uděláme touto zprávou radost,“ uvedl generální ředitel UPC Frans Willem de Kloet.

Stanice Nova Sport vypadla z nabídky největší kabelové firmy letos na jaře poté, co se obě strany nemohly dohodnout na vzájemných podmínkách šíření stanic televize Nova. Od nynější dohody obě strany očekávají „dlouhodobou spolupráci, která by měla přinést přidanou hodnotu zákazníkům“.

Autoři: ,