Čtvrtek 18. července 2024, svátek má Drahomíra
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

O půl roce bez sexu s Darou a mytí v řece

Média

  9:34
Zpěvačky v Česku, obzvláště ty blonďaté, to patrně příliš jednoduché se svými partnery nemají. Sotva se bulvární tisk trochu otřepal z rozchodu Ivety Bartošové s Jiřím Pomejem, už tu má obdobné sousto - Daru Rolins a Matěje Homolu.

Pro ty, kteří netuší o koho jde, jen připomenu, že Dara je údajně přerostlá Darinka Rolincová, která kdysi pěla s božským Karlem cosi o zvoncích štěstí. Matěj je pak zpěvákem kapely Wohnout, která rozhodně o zvoncích štěstí nezpívá. A tihle dva se nějakým podivuhodným řízením osudu dali dohromady. Kdysi. A teď jejich rozchod zabírá titulní strany bulvárních listů. A že k tomu je důvod. Ostatně už jen ty titulky - Zhroutila se!, píše Blesk (myšleno jako Dara). Aha! zase přináší titulek Půl roku bez sexu! (Opět Dara, ne Matěj. Ten si přece nedávno užíval na kapotě auta s jistou Janou a ještě se u toho nechal vyfotit).

I další okolnosti jejich rozchodu jsou zajímavé - oba partneři se jaksi nemohou shodnout na tom, jak dlouho vlastně už spolu nežijí. Dara se dokonce Aha! svěřila, že Matěj nyní "bydlí na chatě, kde mu neteče ani voda". Matěji, tady pozor, na porozchodové bydlení v chatě a mytí v řece má přece copyright Jiří Pomeje!

Ale možná to mezi celebritami patří k bontonu a každý, kdo se s blonďatou zpěvačkou rozchází, musí poté na určitý čas žít v karanténě v jakési chatce bez vody.

A alespoň stručně k tomu, co dělají další celebrity - hokejový multimilionář Dominik Hašek drží svou patnáctiletou dceru Dominiku zkrátka a dává jí jen 1000 korun na měsíc, muž roku Miroslav Jechta zakládá skupinu a herečka Zlata Adamovská se líbala s Janem Kanyzou, ačkoli si vrabci štěbetají cosi o jejím vztahu s Petrem Štěpánkem. Čert aby se ale vyznal v tom, s kým se líbá v rámci pracovních povinností a s kým jen tak pro zábavu.