Diskuse k článku: PŘEHLED: Rok 2019 přinesl nový trestný čin i větší zapojení zaměstnanců. O manželství pro homosexuály se bude jednat

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 4
  • Poslední: 13.1.2019 21:45
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Stanislav Pietak 13.1.2019 21:45

Souhlasím s panem Šrámkem. Když budeme zaměňovat tyto fyziologické otvory a užívat je proti přirozenosti podle pocitů, pak jsme schopni měnit vše a nechat si prostírat oběd místo na stůl přímo do záchodové mísy.

J. Šrámek 11.1.2019 10:34

Lidské tělo má fyziologické otvory určené k předem daným činnostem.Neměly by se plést!Manželství je instituce pro upevnění rodiny ve společnosti.Tedy oslavou vzniku nového života a vyjádřením díků společnosti těm dvěma lidem,muži a ženě!Pokud chtějí dva lidé spolu žít,prosím,ale je dost jiných možností,jak to udělat.

P. Veselý 11.1.2019 9:13

Manželství homosexuálů? Chudáci děti. Zejména ty určené k adopci, které se v rámci pozitivní diskriminace budou homopárům přidělovat přednostně... Svět jde špatným směrem.

J. Nový 11.1.2019 6:45

Jednou bude běžné, že na otázku, zda je muž ženatý, on odpoví kladně a na otázku, koho má za manželku odpoví že ovci. Ovšem pro by nemohl být i zoofil gayem? Takže odpovědí může potom být i: "berana".

To bude fajn, až zmizí diskriminace a všichni budou mít práva na všechno. To už bude známka, že pravda a láska zvítězila nad lží a nenávistí, že? :-)

Najdete na Lidovky.cz