Neděle 26. června 2022, svátek má Adriana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

První erotické slevové portály už lákají zájemce

Ekonomika

  15:01
PRAH - V Česku vznikají první slevové portály zaměřené výhradně na erotiku. Se slevou několika desítek procent nabízejí erotické pomůcky nebo vstupné do klubů s vnadnými dívkami.
Ilegální stahování, ilustrační foto

Ilegální stahování, ilustrační foto foto: Shutterstock

Hromadné nakupování se slevou je od loňska novým fenoménem tuzemského internetu, slevových serverů ale v Česku funguje už zhruba 200, takže jejich provozovatelé se snaží najít poslední volná místa na tomto rychle rostoucím trhu.

Čtěte více:

Například společnost 50.CZ dnes zprovoznila erotický slevový portál www.18x.cz, který do první nabídky zařadil zlevněné kondomy, vibrátor a permanentku do erotického podniku v Holešovické tržnici v Praze.

"Jedná se o jeden z prvních projektů specializovaného slevovaného portálu v ČR a vůbec první portál, který se bude zabývat výhradně prodejem hromadných slev na zboží a služby z oblasti erotiky. Naše nabídka bude obsahovat slevy ve výši 30 až 90 procent například na erotické pomůcky, vstupy na akce či prádlo," sdělil manažer projektu David Michálek.

Slevy na erotické zboží a služby slibuje také portál www.erosleva.cz, který první nabídku zveřejnil loni na podzim, nyní ale nemá žádné aktuální slevy. Zlevněné erotické zboží bylo možné pořídit také na některých slevových serverech, které se ale na tuto oblast nespecializují a mají široké pole působnosti.

Velký úspěch
První slevové portály začaly na tuzemském trhu fungovat loni na jaře. Do slevových systémů se od té doby v Česku zapojilo už několik stovek tisíc uživatelů internetu, kteří se slevou nakupují zejména jídlo, kosmetické a relaxační služby. Například Slevomat.cz, který je největším slevovým serverem na českém trhu, za první rok fungování prodal přes 500.000 kupónů. Konkurenční server Vykupto.cz za rok prodal více než 250.000 kupónů.

Jak to funguje?

Systém hromadných slev funguje tak, že snížení ceny obchodníci či poskytovatelé služeb dají poté, co si produkt zakoupí stanovený počet zákazníků. Lidé získají výrazné slevy a podnikatelé zase zaplní volné kapacity svých služeb nebo prodají zboží starších kolekcí.

Češi loni prostřednictvím slevových portálů nakoupili zboží a služby za několik stovek milionů korun a letos budou jejich útraty zřejmě ještě vyšší.

Autoři: ,

Nadané děti mají společné rysy. Rodiče to někdy nepoznají, říká expert Mensy

Premium Pouhá dvě promile populace – tedy jenom jeden člověk z pěti set – má IQ vyšší než 150. Zhruba každý padesátý má přes...

Cesta do Chorvatska 2022: Jak projet rozkopané Slovinsko a tankovat v Maďarsku

Premium Dobrá zpráva pro dovolenkáře mířící autem na Jadran. Cesta byla letos hladká, na nejrychlejší trase přes Vídeň, Graz...

Ekonomie hlouposti: počet hlupáků „v oběhu“ je vyšší, než si myslíte

Premium Hloupí lidé patří ekonomicky k nejnebezpečnějším. Za hloupé je třeba považovat ty, kteří škodí druhým i sobě samým. V...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Mohlo by vás zajímat