29. října 2010 12:24 Lidovky.cz > Byznys > Chytré portfolio

Šance investovat dnes skončí, čtenáři Lidovek rozdělili už tři miliardy

Burza (ilustrační foto) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Burza (ilustrační foto) | foto: ČTK

PRAHA  První fáze unikátní hry Lidových novin Chytré portfolio se chýlí ke konci. Dnes naposled si mohou ti, kteří si chtějí vyzkoušet investování bez rizika, založit na webu Lidovky.cz své akciové portfolio. O půlnoci se hra pro nové zájemce uzavře a šanci na výhru 50 tisíc budou mít už jen ti, co už své portfolio mají.

Během soboty pak mohou majitelé portfolií ještě hlasovat v Duelech a pomoct nám tak se sestavením Chytrého Portfolia.

Založte si Chytré portfolio na Lidovkách.cz

Jeho podoba je už dnes poměrně zřejmá, každým dalším hlasováním se však ještě více zpřesňuje. Konkrétní žebříček sice ještě neprozradíme, nicméně suveréně nejoblíbenějším akciovým titulem je u hráčů energetický gigant ČEZ. Naopak nejméně perspektivní jsou pro investory z řad čtenářů LN akcie výrobce netkaných textílií Pegas Nonwovens.

O Chytrém portfoliu více:

V průběhu uplynulých jedenácti dní, během nichž mohli čtenáři investovat virtuální milion na pražské burze cenných papírů, vzniklo již přes tři tisíce portfolií, do kterých se rozdělily tři miliardy korun.

Proběhlo na 20 tisíc hlasování, na základě nichž bude sestaveno ono Chytré Portfolio. Jeho výsledná podoba bude zveřejněna už v pondělí. Vítěz soutěže, neboli ten, jehož portfolio nejvíce zhodnotí vložený milion korun, bude znám na konci ledna.

nevJan Nevyhoštěný

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!