Čtvrtek 2. února 2023, svátek má Nela
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Sandra Parmová bude moderovat zprávy na Primě. Střídá Zárubovou

Média

  10:21
PRAHA - Moderátorka Světlana Zárubová Witovská končí jako moderátorka hlavní zpravodajské relace na televizi Prima. Po boku Romana Fojty se tak bude nově objevovat Sandra Parmová, která dosud pracovala v týmu České televize.

Světlana Zárubová Witovská. foto: www.iprima.cz

Světlana Zárubová Witovská se nedávno provdala za Petra Witovského a přijala i jeho jméno. Blesk upozornil, že moderátorka končí proto, že měla spory s vedením, k čemuž přispělo i to, že neinformovala své nadřízené o tom, že si změnila jméno v titulcích zpravodajství.

"Světlana Witowská, po svém sňatku požádala vedení Prima o snížení pracovního nasazení s tím, že se chce více věnovat rodině," informovala server Lidovky.cz mluvčí televize Jana Kocová. Podle mluvčí Světlaně Zárubové Witowské televize nabídla další spolupráci v rámci zpravodajství.

Čtěte také


Její místo zastoupí moderátorka České televize Sandra Parmová, která doposud provázela pořadem Studio burza na ČT24. "Přes své mládí je velmi kvalifikovanou novinářkou a významnou posilou týmu zpravodajství Televize Prima," dodala Kocová. Parmová vešla v podvědomí lidí, když v živém vysílání telefonovala s "Krťou", aniž by věděla, že je právě na obrazovkách.

Autor:

Mohlo by vás zajímat