Čtvrtek 29. července 2021, svátek má Marta
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuse k článku

Slováci už nenaladí oblíbenou Novu. Stanici stáhli kvůli tlaku českého vysílatele

Televizní operátoři na Slovensku ve středu vyřadili ze své nabídky stanice skupiny Nova. Podle slovenských médií tak učinili po tlaku českého vysílatele. Nova se dříve úspěšně domohla u soudů zastavení neoprávněného šíření svých stanic u některých slovenských operátorů.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

J. Sovák

Důkazem všeobecného úpadku a hnilobě lidské civilizace je především to, že je lidem bráněno se dívat bez omezení na běžné televizní programy z různých států pro vzájemné poznávání a pro pochopení problémů v těchto státech. Proto také nemůže evropská unie fungovat, protože ani nemá společné televizní a rozhlasové vysílání. Lidstvo dělá pořád to samé, že pěstuje nenávist států vůči sobě.

0/0
2.3.2017 8:06

J. Novák 567

Bráněno? No, já bych neřekl. Pokud máte internet, nic vám nebrání, abyste sledoval TV z celého světa. Jinak je to také tak, že mnoho stanic je blokováno proto, že jsou soukromé. A nevidím důvod, aby soukromý podnikatel dával něco někomu, komu to dávat nechce, zadarmo. Ale to zřejmě bude mimo možnosti vašeho chápání, že?

0/0
3.3.2017 4:09

J. Sovák

Já si platím televizi a rozhlas a tam platí to co jsem napsal. Máte pravdu, že mohu na internetu dohledat vše co mne zajímá. Bohužel však nemohu přestat platit český rozhlas a televizi i když tuto službu nechci - nemám chuť se nechat tahat po soudech. I pokud televizi nemáte, ale máte PC tak musíte platit, protože i tam někde můžete dohledat jejich vysílání. Nemohu si ani vybrat někoho jiného, že bych mu ty peníze posílal. Navíc tady pozemní signál je tak nekvalitní, že bych si musel platit satelitní techniku a dekódovací kartu a to by bylo je další vydání cca sto Kč za měsíc.

0/0
3.3.2017 5:55

J. Novák 567

To víte, copak dnes je zadarmo, že? Ale vidět v tom, že když něco chci, musím si to zaplatit, hned důkaz všeobecného úpadku a hnilobě lidské civilizace? Nu, když "myslíte"...

0/0
3.3.2017 6:42

J. Sovák

Ten výraz jsem možná nepatřičně převzal z předcházejícího příspěvku. ČT nedává zaznít názorům celého spektra ale jenom velmi úzké výseče, proto se na ni nedívám. Na druhé straně musím platit za něco co jsem si neobjednal a co nechci a to mohu klidně považovat za všeobecný úpadek naší společnosti. Platíme výpalné v tomto mafiánském státě, kde jsou na to příslušné zákony a je to dobývání renty. ČT musí být zrušena, kéž bych byl císař, který měl takové pravomoci že mohl vyhlásit - ostatně Kartágo musí být zničeno.

0/0
3.3.2017 8:52

J. Novák 567

Já se na ČT dívám a nesdílám s vámi názor, že by dávala prostor jen nějaké velmi úzké názorové výseči. Ale možná ten názor mám právě proto, že se, na rozdíl do vás, na ni dívám. Jinak Cato to říkal poněkud jinak, ale co je jisté, že nevidím jediný důvod, proč by ČT měla být zrušena. To, že se pár jedincům nelíbí? Nu, mně se také leccos nelíbí, ale že bych hned chtěl, aby to bylo zrušeno či zničeno? A k těm poplatkům? Nic vám nebrání, abyste je neplatil. Výjimky, kdy poplatky platit nemusíte, koneckonců jsou v zákoně celkem jednoznačně uvedeny, takže, pokud je splňujete, není problém. A zrušení poplatků můžete provést na každé poště. Takže, hochu, proč se tak vztekáte?

0/0
4.3.2017 4:58

Oblíbenost NOVY je důkazem o všeobecném úpadku a hnilobě lidské civilizace. Větší hnůj na žumpu na mediální scéně lze těžko najít.

0/0
1.3.2017 18:33

J. Novák 567

Zřejmě to umíte dobře posoudit, že? Že by to bylo proto, že nic jiného, než sledování programů Novy neděláte? Jinak si neumím vysvětlit, kde byste čerpal takovou zkušenost.

0/0
2.3.2017 7:07

Kdybyste se na par poradu dival a pouzil mozek zjistil byste to take a navic byste si vas vrcholne trapny prispevek odpustil.

0/0
2.3.2017 7:25

J. Novák 567

A proč se tedy na ty pořady, které vám jako žumpa připadají, díváte? Já se dívám jen na to, co mě zajímá a nač chci, takže mě nějaká žumpa, která se samozřejmě vyskytuje zcela jistě na všech stanicích, naprosto míjí. Navíc vždy mám možnost tu TV vypnout, že? Ae čumět na něco, co se mi nelíbí, jen proto, abych pak mohl říci, že ta a ta stanice je žumpa, považuji za hloupé a trapné.

0/0
2.3.2017 8:01

Lze s tím souhlasit,leč to nic nemění na skutečnosti

že tomu v případě telvize NOVA tak je.

0/0
2.3.2017 15:54

J. Novák 567

Chápu! Vy jste tak rozhodl, tak to tak prostě je, že?

0/0
3.3.2017 4:06

"prozíravost" NOVY je příslovečná, vzhledem k tomu, že celý západ Slovenska nakupuje v Česku a "polovina" Slováků tu pracuje :-D

0/0
1.3.2017 17:43

KOMENTÁŘ: Cesta do elektromobilního pekla. Auta přinášejí víc problémů než výhod

Tak se děti dobře dívejte, jak se dobíjí auto, v životě se vám to bude hodit… | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Nová doba elektromobilní nás vrátí o půlstoletí zpátky: auto bude luxus, mobilita taky a draze to zaplatíme všichni. I...

Mlčeti zlato. Profesionální vyjednavač vysvětluje, jak jednat s dětmi či šéfem

Radim Pařík | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Každý člověk vyjednává v průměru pětkrát za den. Doma s partnerem, s dětmi, v práci se šéfem, s podřízenými. Radim...

Český vlk z Wall Street jde k soudu. Hlavní roli v kauze Via Chem má miliardář Sisák

Petr Sisák. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Schyluje se k dlouho očekávané soudní bitvě, v níž je hlavní postavou známý český finančník a miliardář Petr Sisák...