Diskuse
Sněmovna doplní Radu ČT. Favority jsou ekonomka Lipovská či novinář Matocha, šanci má i Xaver Veselý
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
J40i26r66k95a 48N26o32v20ý
"Lipovská, navzdory tomu, že některým vadí její spolupráce s Institutem Václava Klause či její výroky zpochybňující roli veřejnoprávních médií.
.
A právě taková tam patří!
P87e90t75r 58H59a78r60a39š46í97m
právě taková tam nesmí být...nikdy. je tam nastrčena, aby zničila poslední demokratické médium v totalitním babišlandu...
P16e47t39r 51H30a57r92a93š62í55m
pomalá totalizace se náramně zrychluje za potlesku voličů pana babiše a zemana, komunistů, ultrapravičáků a úsměvné trikolory...
J84i20r67k64a 90N47o58v37ý
Souhlasím, že totalizace EU se zrychluje, ale vámi jmenovaní na ní mají asi mizivý podíl. Hledejte u neomarxistů v různých evropských "kavárnách".
P43e75t72r 85P50r96u14n13e51r
Všichni tři zmiňovaní v nadpise by byli obohacením a zlepšením složení Rady. Držím jim palce.
V16á71c14l22a42v 82P98a97v96e96l87k95a
Kavárna už kočírovala radu, dost dlouho .Takový Moravec přijde doufám o prebendu ,kdy se s Ranochou (Kantar) šábovali o kšeft ze zadání průzkumu které jsou naprosto zbytečné ..!
D19a13n53i63e76l 35M77a32c20h
Jestli máte důkazy, měl byste se obrátit na orgány činné v trestním řízení. Jestli lžete, tak byste si měl dávat pozor na to, kde to zveřejňujete.
P22r29o33k95o69p 35S29t96a41r47o26n15o85v32ý
Lipovská mi připadala dobrá, ale poslední dobou se nějak dala dohromady s Bobo, tak to už váhám.
D58a43n51i37e68l 65M92a49c69h
Lipovská mi nikdy nepřipadala dobrá. Jako ekonomka se ničím zvláštním neprojevila a příslušnost k IVK je spíše diagnózou než prokázáním kvalifikace. Navíc není navrhována jako ekonomka, ale jako konzervativní věřící intelektuálka zastávající katolické názory. To samozřejmě není špatně, ale co tam chce prosazovat, když sama tvrdí, že se na televizi nedívá a že jí televize ani nezajímá?
V 40H33l72i28s32n73i71k36o79v41s48k59á
Vždyť už je to Babišova televize a to si ji ani nemusel kupovat.
A83n88t45o22n73í78n 10N64o50v78o13t27n31ý
Namazat na stránky med, a kavárna se slétne jako vosy
M14i42l83o50s63l53a72v 71R59o91z71b96o16ř96i33l
Nic proti ekonomkám, ale navrhovat někoho, kdo se "sčuchnul" s Bobošíkovou? To je teda favoritka: ekonomická a nepolitická. Kdopak je ten její sultán?
P69e20t45r 73H46a71r73a54š15í24m
protože to je ekonomka pro 19století a nikoli pro dnešní dobu, proto je pro oligarchy a totalitníky tak vysněná...
J94i86ř92í 84L28a61n30g55w96e27i40l
Držím Xaverovi palce a říkám více takových jako on do té prohnilé rady!!
P86e85t26r 86H75a86r34a95š73í24m
proč prohnilá? K čemu tam bude zemanův a babišův zvěstovatel?
M66i80r76o93s40l42a38v 79F58r40a87n77k
Xaver? A proč tam tedy nezvolit koně?

Je vám přes čtyřicet? Soutěžíme o přírodní doplněk stravy MenoVit Balance
Období po čtyřicítce přináší řadu změn, které mohou ovlivnit fyzickou i psychickou pohodu. Dopřejte si proto přírodní podporu v čase, kdy ji vaše...


















