Diskuse k článku: Příjmy rozpočtu se propadnou. Kalousek chce přiškrtit výdaje

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 8
  • Poslední: 26.2.2012 18:53
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Kanioková 26.2.2012 18:53

Kalousek není můj šálek čaje,

ovšem být v této době ekonomických krizí ministrem financí, to je o hubu..

Vy, co mu nadáváte, jak byste tuhle situaci řešili? Příjmy se propadnou zcela určitě, nejen u nás, je šílená doba.. Předlužený svět se dostal do kleští. Teď se nám všem vymstí život na dluh. Jiné cesty není, než snižovat výdaje, když nejsou příjmy..

Doma to jistě neřešíte jinak, ne?

P. Kunčický 26.2.2012 10:28

Rozpočet.

Vždyť za Kalouska to jde pořád vše do háje. Každý rok vykládá jak se to zlepší a teď už je totálně v řiti. Lidé český ty to nevidíš. co to je za hňupa. Je ho třeba rychle vykopat než skončíme na smetišti dějin.

J. Kottas 25.2.2012 10:33

Kalousku!!!! Vybírej správně daně !!!!

Tohle nikdo nevidí, že se každým rokem nedoberou daně od jistých subjektů? A jak je to s penězi od podnikatelských zahraničních vlastníků? Odírat občana je důstojnější nebo pouze jednodušší ? Na daních se nevybere cca 90 miliard....a ty občane za ně plať...

P. Fiala 24.2.2012 17:35

Zadlužování občanů ČR levicovými vládami

Dluh je již 1500 miliard Kč. Jen roční úrok je 35 miliard, které pouze protečou státním rozpočtem a skončí ve finančních institucích.

Masa "obyčejných občanů je rukojmími stran ČSSD a KSČM - ty masu občanů zadlužují, Pravicové strany to pak vyrovnávají zvyšováním daní. Obě stranické skupiny levicové - pravicové ze situace velmi dobře profitují, za podpory finančních lídrů a mediálních magnátů.

Nebo vy obyčejní občané tvořící tu masu národa, máte dojem, že se vaše životní úroveň zvedá? A tomu současnému systému říkáme parlamentní demokracie v ČR. Když nás, coby euroobčany, chtějí západnější lídři ochránit, trestat ty, kteří nás nesmyslně zadlužují (politici ve vládě a v parlamentu), či dokonce okrádají a tak i veřejnoprávní média takové snahy znevažují.

Pan Kalousek měl činit od doby, kdy působil za KDU-ČSL v levicových vládách ČSSD a KSČM. Jak může tento politik fungovat v pravicové vládě?

http://econ2.wordpress.com/

R. Pecho 24.2.2012 18:18

Re: Zadlužování občanů ČR levicovými vládami

Upadl jste na hlavičku? Právě za ministrování páně Kalouska v Topolánkově vládě stoupal dluh nejrychleji. Tím se nezastávám ČSSD, neb jsou to stejná hovádka boží, jako ODS, TOP, nebo KSČ. Díky korupci, podvodům a zlodějinám stát přišel o cca bilion korun, zhruba tedy o sumu, prošustrovanou našimi chytrými chemiky - ekonomy, Velkými Kormidelníky a jejich zpackané, privatizaci a socdemáckým rozhazováním. Howgh!

E. Došlík 24.2.2012 19:32

Re: Zadlužování občanů ČR levicovými vládami

Pro pana Fialu, prosím vás, kolik jste toho a čeho zkonzumoval? A vám pane dík , máte pravdu, upadl ještě na hlavičku . . .

J. Kottas 25.2.2012 10:34

Re: Zadlužování občanů ČR levicovými vládami

Fuj - to bylo primitivní....!

J. Kottas 25.2.2012 10:35

Re: Zadlužování občanů ČR levicovými vládami

fuj - to bylo primitivní...!