Diskuse k článku: Konference o klimatu se dohodla. Kompromis však nikoho nezavazuje

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 4
  • Poslední: 24.11.2013 7:36
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
S. Cesky 24.11.2013 7:36

konference o ničem,

zneužívání Zelených parchantů k dotacím a regulacím.

Dotace do pitomých solárních elektráren a další voloviny nás stály více než restituce.Jenže Kalous nám církevní restituce smluvil na 30 let,moc dobře věděl,že už nikdy vládnout nebude,takže po TOPce potopa..

Málo čtete novináři Klause-ani Kanada neplní kjótská kritéria (čili kraviny) a před Varšavou z nich vystoupila..

S. Rehulka 24.11.2013 2:58

Tato......

....konference "Oteplovačů a Strašitelů" odsmrděla ve Varšavě zrovna tak, jako ta předešlá v Kodani ! Jestlipak tam hovořil Al Gore, známý odborník ?

P. Pruner 23.11.2013 22:02

poznámečka

Je nesmysl vydávat peníze na ekonomicky nesoběstačné způsoby výroby energie v zájmu chiméry o snížení průměrné světové teploty. Ty dobré se časem prosadí samy.

Poznámečka - větrné elektrány v USA zamordují ročně 900.000 netopýrů, nemluvě o orlech a dalším ptactvu.

J. Mrázek 23.11.2013 21:34

Stojí likvidace civilizace za marginální změnu?

Týdenní jednání o neexistujícím nesmyslu, s nesmyslnými náklady  a skončilo nesmyslem, protože všichni ví, že 2% HDP všech zemí každý rok placené na boj s klimatem (bylo oteplování, teď je boj s klimatem a bude boj s Mauderovým minimem a malou dobou ledovou), tak ta ekonomiku celého světa devastající 2% přinesou na konci století ne teplotu X, ale X MÍNUS PĚT SETIN STUPNĚ CELSIA,  což je na hranici statistické chyby. Jsme malí mravenečci s nepatrnými možnoswtmi regulovat přírodu, o metanu a vodních parách-mracích nemluvě, ty mají mnohem větší vliv než CO2 , prospívající  rostlinám....