Diskuse k článku: Trhy nejsou monstrum, které touží zničit euro

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 1
  • Poslední: 23.11.2011 12:24
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
P. Fiala 23.11.2011 12:24

Vnímejme tu mezinárodní frontu snažící se zničit EU

"""Ve skutečnosti mají téměř všichni - banky, politici a především obyčejní lidé po celém světě - obrovský zájem na tom, aby Evropa dluhovou krizi překonala. "Pokud toho chtějí politici dosáhnout, musí investory uklidnit, ne fantazírovat o jejich mučení v podzemních kobkách," uzavřel Rachman."""

Takový expert a opomene ve výčtu obrovských zájemců ty pro nás zde v EU nejdůležitější a to "jednotlivé ekonomiky EU"? Nebo je jen nekvalitní překlad?

Vždyť ostatní ekonomiky k EU jsou konkurenty a velmi rádi uvidí EU v rozpadu, což je asi největší přání Ruska, ale i USA.

A proč, proč, proč najednou taková mezinárodní snaha k rozpadu EU? Protože, ty "pozapomenuté" ekonomiky EU spolu s jejich hýbateli: vlastníky, manažery a pracovníky vytváří jž 5 roků vyšší GDP jak ty ekonomiky v USA.

Ano, vážení generujeme nejvyšší GDP nežli USA a máme tak oprávnění používat Euro coby rezervní globální měnu a nejen to, ale ukazujeme ostatním státům na jiných kontinentech s různými kulturami "cestu" daleko mírovější nežli je ta z USA či Ruska.

Najdete na Lidovky.cz