Středa 1. února 2023, svátek má Hynek
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Talkshow slavné Oprah míří na české obrazovky

Média

  7:00
PRAHA - Televizní talkshow nejslavnější americké moderátorky Oprah Winfreyové míří na české obrazovky. Od 20. června ji bude každé pondělí vysílat stanice Prima Love.

Oprah Winfreyová se rozloučila ve velkém stylu. I závěrečný díl talkshow budou moci čeští diváci vidět. foto: Reuters

Jméno Oprah Winfreyová není pro většinu Čechu neznámé. O americké celebritě se toho v českých médiích napsalo a odvysílalo už hodně: jak královsky zbohatla, jak perfektně zhubla, jak se věnuje charitě, jak obdarovala své věrné diváky autem nebo jak je vzala na natáčení své show v Austrálii...

VELKORYSÁ OPRAH WINFREYOVÁ:

Samotnou show ale dosud mohli zhlédnout pouze ti, pro které není problém poslouchat pořad v angličtině. Nyní se ale Oprah dostává na české obrazovky v českém dabingu. Od 20. června ji bude každé pondělí od 19 hodin vysílat televizní stanice Prima Love.

Uvede závěrečnou 25. sérii, kterou Oprah letos v květnu ukončila své 25leté působení v televizi ABC. Začátkem roku totiž spustila svou vlastní televizní stanici OWN (The Oprah Winfrey Network), kam svoje aktivity přesunula. Právě v úvodním díle 25. série moderátorka šokovala své fanoušky, když jim na konci pořadu oznámila, že s ní poletí do Austrálie natáčet několik dalších dílů. Samozřejmě zcela gratis.

PODÍVEJTE SE, JAK OPRAH ZAKONČILA SVOJI SHOW:

Kromě televizní branže se Oprah pohybuje i v tištěných médiích. Vlastní časopis "O", jehož členy redakce si záviděníhodně hýčká - loni každý dostal prémii 10 000 dolarů (téměř 210 000 korun) plus Apple iPad jako bonus.

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Mohlo by vás zajímat